Amerika'dan Samsung note 8 aldım telefon dilini nasil Türkçe yapabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Fire@teş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy note 8'i Amerikadan aldım. Telefonun language seçeneğinden dilini Türkçe yaptım. Bir kısım programlar çevrildi. Ancak bazıları çevrilmedi. Hepsini çeviren varsa yardımcı olabilirse sevinirim..
--- Gönderi Güncellendi ---
SmartSelectImage_2017-11-02-18-25-39.jpg
l
--- Gönderi Güncellendi ---
Resimde görüldüğü gibi..

burakaltun

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Malesef yapamazsin ozel rom kullaniyor gsm telefonu

Androios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yapamazsın geçmiş olsun. 12 yıldır Amerika'da yaşıyorum Samsung'un hiçbir telefonu burada Türkçe desteklemiyor. Birçok Samsung telefon kullandım. Samsung departmanına sayısız mail attım cevap dahi yazmadilar. En son one ui ile umutluydum ama s10 telefonlara da gelmedi. Ben de umudu kestim. Sony, LG, OnePlus, pixel vs tüm diğer telefonlar Türkçe destekliyor ama Samsung desteklemiyor. Samsung bu kafayla çok kaybeder. Gerçekten yazık.

Androios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı şekilde saatinden Türkçe dikte mesaj bile yazamıyorsun, bixby zaten Türkçe desteklemiyor. Samsung Türkiye ne yapıyor anlamış değilim.

Son düzenleme:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Yapamazsın geçmiş olsun. 12 yıldır Amerika'da yaşıyorum Samsung'un hiçbir telefonu burada Türkçe desteklemiyor. Birçok Samsung telefon kullandım. Samsung departmanına sayısız mail attım cevap dahi yazmadilar. En son one ui ile umutluydum ama s10 telefonlara da gelmedi. Ben de umudu kestim. Sony, LG, OnePlus, pixel vs tüm diğer telefonlar Türkçe destekliyor ama Samsung desteklemiyor. Samsung bu kafayla çok kaybeder. Gerçekten yazık.
Amerika'da yaşayıp niye Türkçe menülü telefon kullanmak istiyorsun ki?

Son mesajlar