Amerika'dan Samsung note 8 aldım telefon dilini nasil Türkçe yapabilirim?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Samsung galaxy note 8'i Amerikadan aldım. Telefonun language seçeneğinden dilini Türkçe yaptım. Bir kısım programlar çevrildi. Ancak bazıları çevrilmedi. Hepsini çeviren varsa yardımcı olabilirse sevinirim..
--- Gönderi Güncellendi ---
SmartSelectImage_2017-11-02-18-25-39.jpg
l
--- Gönderi Güncellendi ---
Resimde görüldüğü gibi..

Androios

Üyecik
Yapamazsın geçmiş olsun. 12 yıldır Amerika'da yaşıyorum Samsung'un hiçbir telefonu burada Türkçe desteklemiyor. Birçok Samsung telefon kullandım. Samsung departmanına sayısız mail attım cevap dahi yazmadilar. En son one ui ile umutluydum ama s10 telefonlara da gelmedi. Ben de umudu kestim. Sony, LG, OnePlus, pixel vs tüm diğer telefonlar Türkçe destekliyor ama Samsung desteklemiyor. Samsung bu kafayla çok kaybeder. Gerçekten yazık.

Androios

Üyecik
Aynı şekilde saatinden Türkçe dikte mesaj bile yazamıyorsun, bixby zaten Türkçe desteklemiyor. Samsung Türkiye ne yapıyor anlamış değilim.

Son düzenleme:

grezimonk

Profesör
Yasaklı
Yapamazsın geçmiş olsun. 12 yıldır Amerika'da yaşıyorum Samsung'un hiçbir telefonu burada Türkçe desteklemiyor. Birçok Samsung telefon kullandım. Samsung departmanına sayısız mail attım cevap dahi yazmadilar. En son one ui ile umutluydum ama s10 telefonlara da gelmedi. Ben de umudu kestim. Sony, LG, OnePlus, pixel vs tüm diğer telefonlar Türkçe destekliyor ama Samsung desteklemiyor. Samsung bu kafayla çok kaybeder. Gerçekten yazık.
Amerika'da yaşayıp niye Türkçe menülü telefon kullanmak istiyorsun ki?

stat counter