Amerikadan bestbuy ile alışveriş birkaç soru lütfen içeri...

Bu konuyu okuyanlar

tasknf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese meraba, kısaca özetleyeceğim konuyu canınızı sııkmamak için;
Benim ablam şuan Amerika da phoenix de ve 1 ay sonra geri dönecek uzun lafın kısası bestbuy dan alışveriş yaparak Türkiye'ye iphone 6 & 6plus getirtmeyi düşünüyorum, pasaport kaydı hiç sorun değil. Asıl sorun bestbuydan alınan telefonların çoğu simkilitli sanırım yada HEPSİ, biryerdede AT&T kilitlerinin kolayca açılabildiğini falan okudum sizce bestbuydan AT&T kilitli bir telefon alıp TR de pasaport kaydı yaptırıp kullanabilirmiyim? ip6plus 64 gb 299$ aşırı uygun bence bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim... eğer cevap hayır ise başka uygun bir site vs söylerseniz unlocked olan çok sevinirim.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
O telefonlar bildigim kadaroyla kontratlı ve baska cihazlarda kullanamazsin. Apple storedan al en uygun o olur

tasknf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kontratsızda alınabiliyor diye okudum biryerde işte ama sadece o şirketin hattıyla çalışıyormuş onuda AT&T şirketi kontratsız telefonların kilidini açıyormuş diye okudum... yanlış mı biliyorum ?

- - - Mesaj Güncellendi - - -

yok yukarda yazdığım gibi bir dünya yokmuş. :) teşekkürler konu kilit telefon hayalleri suda...