AMD sisteme Hackintosh kurma

Bu konuyu okuyanlar

akerimcl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar AMD işlemcili bir pc kullanıyorum ve Mac OS kurmak istiyorum fakat AMD işlemci için kurulum dosyası bulamadım bu dosyayı nasıl bulabilirim veya AMD için kernel dosyasını nereden bulabilirim?

BotTheKill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hackintosh Zone diye bir site var onlardan indirip flaşa çekmen lazım ancak bazı mac sürünümleri windows üzerinden flaşa çekilmiyor bazıları çekiliyor indirirken amd uyumlu olanını indirmen gerekli

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Sierra kurabiliyorsunuz olay zaten kext lerde bitiyor tonmacx86 var güvenilir bir yer oraya bakabilirsin :) ama amd mantıklı değil macos da

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
ubuntu kursana amd ve macosx hiç uyumlu olmamışlar ubuntu,elementary os kur uğraşma korsan macosx ile en iyi apple da çalışır macosx...
elementary-freya-screenshot.png

ygtars

Asistan
Reaksiyon puanı
55
ubuntu kursana amd ve macosx hiç uyumlu olmamışlar ubuntu,elementary os kur uğraşma korsan macosx ile en iyi apple da çalışır macosx...
korsan macosx diye bir şey yok mavericks ve sierra gayet güzel çalışıyor ama dediğim gibi amd de bir kaç nedenden dolayı mantıksız mac os

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
korsan derken sadece apple ile kullanılmalı macosx amd uyumsuz herşey intel cpuya göre...

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
amd bir sistemle ciddi manada uğraşırsın

fatihsyn45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Aşağıdaki linkteki osx indir yaz flash'a sonrasında kur.