AMD Ryzen serisine canavar geliyor!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
AMD Ryzen serisine canavar geliyor!

Ryzen serisi ile donanım dünyasında adeta şov yapan AMD, yeni bir işlemci ile Intel'in en üst modellerinden birine çok ciddi bir rakip getirecek!

AMD Ryzen serisini nasıl buluyorsunuz?

Son düzenleme:
her zaman amd canavarlar yapıyor ama oyun üreticileri çoklu çekirdek kullanmadıkça...

her zaman amd canavarlar yapıyor ama oyun üreticileri çoklu çekirdek kullanmadıkça...
bu sefer amd iyi geliyor gibi.
ilk defa ben bile heyecanlanıyorum.
athlon serisi gibi yardırabilir amd.
oyunlarda fps karşılaştırmaları var, sonuçlar başa baş.
hatta güç tüketimini bile düzeltmiş görünüyor amd.

Aedon

Profesör
Intelin fiyatlari assagi cekmesini bekliyoruz. :D AMD guzel is yapmis tebrikler ama bir Intelci asla Intel den vazgecmez. Rekabet iyidir...

Esasında GTX 970 alıcaktım mis gibi. Coil Whine çıkar benim şansıma kesin uğraşmıyım diye R9 390 aldım. Genel olarakta FPS olarak daha üstün geldi ama rezalet.
sesini duyman zordu ki fanlar oyunların ses mesi bastırırdı ve hepsinde yokmuş asus bobin tasarımını değiştirdi bu dert yüzünden...

sesini duyman zordu ki fanlar oyunların ses mesi bastırırdı ve hepsinde yokmuş asus bobin tasarımını değiştirdi bu dert yüzünden...
En az 8 ay boyunca araştırdım,değişiklik yaptım. Bazı davarlar 8GB VRAM ileride çok iyi olucak falan diyodu. Bazıları 970 zaten 3,5 GB ilerde yetmez diyodu. Neyse bunlar hep tecrübe işte. İleriye dönük olsun diye bide İ7 6700 almıştım. İ5 6500 alıp GTX 980 alsaydım keşke.

psemo

Üyecik
intele tapınca elinize geçen şey ne? intelin ceo'su gelip ''helal len bi işlemciye 1000tl fazla para verdin, iyi kazıklandın afferim böle devam'' diyerek nobel ödülü falan vermesinimi beklionuz

mito

Asistan
intele tapınca elinize geçen şey ne? intelin ceo'su gelip ''helal len bi işlemciye 1000tl fazla para verdin, iyi kazıklandın afferim böle devam'' diyerek nobel ödülü falan vermesinimi beklionuz
kazık yemek hoşlarına gidiyor yapacak bir şey yok;)

stat counter