AMD Radeon HD 7660G PUBG Kaldırır mı (Grafik umurumda değil)?

Bu konuyu okuyanlar

Thai'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
AMD Radeon HD 7660G + HD 7600M Dual Graphics PUBG kaldırır mı? Önemli olan tamamen oyunu oynayabilmem, yani kesinlikle grafikler önemli değil ki en düşük ayarlarda bile oynayabilirim! Gerekliyse ki zannederim ki gerekli bilgisayarımın tüm donanım özellikleri:

İşlemci: AMD A10-4600M APU with Radeon(tm) HD Graphics, 2.3 GHz
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7600M Series
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10 / 64-bit

Şimdi söyleyeceklerim fazla önemli mi bilmiyorum ki Türkçesini de bilmiyorum, bunları bir siteden baktım. Galiba ekran kartı ile ilgili. Yazayım:

Pixel Shader: 5.0
Vertex Shader: 5.0
Dedicated Video RAM: 3.0 GB

Son düzenleme:

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Kırmızı kar yağar, o sistem PUBG açamaz.

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
AMD Radeon HD 7660G + HD 7600M Dual Graphics PUBG kaldırır mı? Önemli olan tamamen oyunu oynayabilmem, yani kesinlikle grafikler önemli değil ki en düşük ayarlarda bile oynayabilirim! Gerekliyse ki zannederim ki gerekli bilgisayarımın tüm donanım özellikleri:

İşlemci: AMD A10-4600M APU with Radeon(tm) HD Graphics, 2.3 GHz
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7600M Series
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Microsoft Windows 10 / 64-bit

Şimdi söyleyeceklerim fazla önemli mi bilmiyorum ki Türkçesini de bilmiyorum, bunları bir siteden baktım. Galiba ekran kartı ile ilgili. Yazayım:

Pixel Shader: 5.0
Vertex Shader: 5.0
Dedicated Video RAM: 3.0 GB
Açması mucize olur ama fortnite açar

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Mobil PUBG açarsa 4 rekat şükür namazı kılınabilir.

Thai'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Mobil PUBG açarsa 4 rekat şükür namazı kılınabilir.
O zaman abdest al derim. Pubg Mobile HD grafiklerde oynanıyor! ;)

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bu siteyi bilen bilir. ''Can i run? (kaldırır mı?)'' programıdır! Buna göre ekran kartı neredeyse olacak yani fazla bilgim yok ama en cimri taksici bile oradaki 1'i umursamaz 5 der. Demek istediğim 5 pixel shader/vertex shader ile 5.1'lik pixel shader/vertex shader arasındaki fark nedir, fazla mıdır? Ayrıca işlemci (CPU) uyumlu değil olarak görünüyor, oyunlar konusunda işlemcinin fazla önemli olup olmadığı ile ilgili bilgi verir misiniz?

Açması mucize olur ama fortnite açar
Önerilen grafiklerle Fortnite oynayabilirim ancak inanılmaz bir derecede Fortnite'ı sevmeyen bir insanım. Ancak yine de cevabın için teşekkürler. PUBG hakkındaki düşüncelerini alabilir miyim?

Son düzenleme:

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Bak burda hd6780 1gb ekran kartı ve i7 2600k ile pubg oynatıyor :D sendeki sistem daha iyi oynatır diye düşünüyorum. İstersen oyun sende yoksa yardım edebilirim. beraber oynarız, bende 2 tane pubg hesabı var. Bende i5 3230 ve gt740m 2gb leptopla oynuyorum

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Bak burda hd6780 1gb ekran kartı ve i7 2600k ile pubg oynatıyor :D sendeki sistem daha iyi oynatır diye düşünüyorum. İstersen oyun sende yoksa yardım edebilirim. beraber oynarız, bende 2 tane pubg hesabı var. Bende i5 3230 ve gt740m 2gb leptopla oynuyorum

Gördüğünüz her videoya inanmayın hocam.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Hiçbirşey imkansız değildir. 2gb ram, amd 5200+ işlemci ve hd4650 512mb ile gta5 açmış olabilirim
Unutmayın denemeden hiçbirşeyi bilemeyiz, denemesi için imkan sunuyoruz. Ne diyeyim daha

Thai'

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Elbetteki her gördüğümüz videoya inanmamak gerekir ancak bu videonun doğruluğuna inanmaktayım. Çünkü bakılınca 15-30 arası bir FPS alıyor ve videonun yorumlarında videoyu çeken gibi ekran kartı bu denli kötü olanlar var ki yorumlarda olmasam da bu ekran kartı kötü olanlardan biri de benim!

Size gelince öncelikle değerlendirmeniz ve teklifiniz için teşekkürler. Şuan için oyun elimde değil ki almayı da maddi nedenlerden dolayı planlamıyorum ancak illa ki elime geçse oynayacağım bir oyundur. Öncelikle size bir sorum olacaktır: Oyun kendi hesabınız da mı eklidir de oradan oynama düşüncesinizdir yoksa oyunu bana hediye etme düşüncesi içerisinde misiniz? Bunu öğrendikten sonra size daha ayrıntılı olarak açıklama yapabirim!

Her ne yazmış olursa olsun şu ana kadar ki tüm herkese emek sarfettikleri için teşekkür eder en yakın zamanda RTX 2080'e sahip olmaları dileğiyle...

Son düzenleme: