AMD Ödüllü Anket Sonucu (2)

Bu konuyu okuyanlar

xunalx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış anlaşılsın istemem ama sanki yarışmaya ilk cevap veren kazanıyor gibi birşey olmuş. Sanırım ben birdaha katılmayacağım böyle bir ankete.

myefsane

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Hayırlı olsun iyi günlerde kullan zorhak :p

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hayırlı olsun Zorhak...

Ben de katılmamıştım... Zaten ödül için üye olanlara çıkıyor diye :D

En azından bildiğimiz tanıdığımız bir üyeye çıkması şahsen beni sevindirdi :D

yusufsan21

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Zorhak abi hayırlı olsun. Hayırlı işlerde kullanırsın İnşallah.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ShiftDelete.Net sitesini uzun süredir takip eden biri olarak zaten kimseye yaranmak gibi bir olay olmayacağını biliyorum.. Ayrıca bunun en önemli örneği, çekiliş kurallarındaki "bir yakınınız sdn de çalışıorsa ödül alamazsınız" ibaresi ki çok önemli bir şey..

Ayrıca çekiliş yönteminizi bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim.. Akla gelen soruların sorulması, Organizasyonu gölgelemek değil aksine daha da saydamlaştırmak ve güvenilirleştirmektir..
_______
edit: şimdi gördüm..

Sorun bana çıkıp çıkmaması değil. Asıl sorun raslantının kafa karıştırması...
Zaten ihtiyacım da yok, Phenom II x4 940 kullanıyorum.. İhtiyacı olabilecek birine çıkması (bkz:excellent) sevindirici..

Konu hassas olduğu için biz de fazla tepki vermiş olabiliriz arkadaşlar :helpsmilie:

Peter

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
88
Excellent görse çıldırırdı şimdi :D
Görmemiş Allahtan :D
Tebrikler Zorhak ;)

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Tamamen rassal sayılarla yapılıyor arkadaşlar seçimler.

İlk defa giriş yapan birisi de kazanabileceği gibi (çok kez oldu) uzun zamandır forumda olan birisi de kazanabiliyor.

Bu arada ben de şaşırdım bu kadar eleştiri yazan birisine ödül çıkmasına :) tabii ki eleştiriler her zaman olacak.

Kazanan arkadaşları tebrik ederiz.

Bana mı dedin abi o lafı:D

Tebrik ederim ZorhaK.

Neetmania suikast he tmm güzel fikir deneyecem:D

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Zorhağa ödülü yolladınız mı yoksa hala aktif olmadı mı?

Peter eğer ödül zorhakın eline geçtiyse çıldıracam galiba:D

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
528
Bu ödül bana çıkmasa da tanıdık birine çıkmış olması sevindirici. :)

Tebrikler ZorhaK. ;)

Bu arada amma ballısın ya. Kupadan sonra şimdi de bir işlemci kazandın. :D

Nedir bu işin sırrı? :D:D:D

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Arkadaşlar bilgisayarın başına yeni oturdum.Daha önce SDN den kazandığım kupa başlığını anasayfada görünce şaşırdım.''Ne alaka ''dedim.Oradaki mesajlardan birinde ''hadi iyisin yine AMD yi de sen kazandın'' diyordu şaka sandım.Ama kısa sürede doğru olduğunu gördüm.Ama bu başlıkta yazılan yorumları okudukça biraz moralim bozuldu.

Bazı arkadaşlar anketin sonucunun geç açıklanmasını eleştirmemle,ödülün bana çıkması arasında şüpheye düşmüş.

Öncelikle:Ben anketin sonucunun geç açıklanmasını eleştirirken ankete katılan herkes adına bunu yapıyorum.Niyetim öyle.

Ayrıca eleştirdiğim tek şey anket sonuçlarının açıklanması değildir daha önceleri de birçok farkılı konuda SDN yönetimine eleştirilerimi iletmişimdir.

Ayrıca şundan da emin olun ki bu anket sonuçlarında bir kayırmaca olsaydı,ödül vermeyi düşünecekleri en son kişi olurdum.Çünki yönetimden kimseyle samimi bir forum arkadaşlığım yok.:)Aksine ters düşmüşlüğüm çoktur.

Bakınız ocak ayında açmış olduğum konu:http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/69465-avatariniz-neyi-ifade-ediyor.html
Linkteki yorumum benim hayat felsefemdir.

Ayrıca anketin geç açıklanmasını eleştiren yalnız ben değilim.Benim diğer üyelerden tek farkım eleştirimi iki kelimeyle değil de iki cümleyle yapmış olmam.Eğer ben de sadece''anket neden açıklanmadı yahu'' yazsaydım ödülü kazanmış olmam bu kadar şüphe doğrmayacaktı.

Sanırım bu yüzden dikkat çekti.

Anket sonuclarının geç açıklanmasını net ve açık şekilde eleştiren birine acaba dedirtecek yorumlar yazmanızı kınıyorum.Ben SDN yi eleştirirken anket dahi açmıştım.Ve Geç açıklanmasını sorun etmeyenlerle tartışmıştım.

Şu linke tıklayın bakalım:http://forum.shiftdelete.net/sdne-onerileriniz/80981-sdn-odullu-anket-sonucunu-aciklamaz.html

Buradaki eleştiriyi yapan biri sizce ödül kazanma beklentisinde olabilir mi?(Kayırmacılık oldugunu farzedersek)?

Bu şüphelerin akıllardan silinmesini diliyorum ve tebrik eden bütün arkadaşlara yürekten teşekkür ediyorum.

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Tebrikler ZorhaK iyi günlerde kullan;)

Rom.

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Zaten çıkmayacağı için ben katılmamıştım bile..
ZorhaK sen başkalarının ne düşündüğüne bakma, biz neyin ne olduğunu biliyoruz ;)
Tebrikler

Antediluvian

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tebrikler Zorhak Kargodan geldiği zaman bi Unboxing Amd Videosu yaparsın artık..:):icon_1:

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
ZorhaK'tan sabahtan beri ses seda yok. acaba il dışına çıktıda internetimi yok

edit: görmemişim 43. yorum zorhakınmış

kaberdey

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
ödülle eleştiri ilişkisini ilk ortaya koyan mesajı ben yazdım ama ben sadece ilginç bir yere dikkat çekmek istedim, çünki benim de dikkatimi çekti ama şaibe ya da başka bir durum olduğuna dair bir düşüncem de yok, böyle bir şey kastetmedim, beni de ilgilendirmez açıkcası...

Zorhak kardeşim kınamanı ben kabul etmiyorum, gerçekten buralarda bişiler yapmış birine çıktığına sevindim, şikayetine ben de yürekten katılıyordum, tebrik de ettim seni, yine tebrik ediyorum, güle güle kullan...

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Çekiliş sistemi böyle olduğu sürece akıllara mutlaka gelecektir bu şüpheler. Mesela birisi çekilişte şike var derse SDN bunu nasıl ispatlayacak? Birisi çekiliş çok adil yapıldı dese bunu nasıl ispatlayacak? Yani arkadaşlar inanmaktan başka çare olmayan şeylerde üzülmeye kırılmaya hele hele alınmaya hiç gerek yok zorhak tekrar iyi günlerde kullan (yağmurlu günlerde kullanma:D)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Burası SDN arkadaşlar. Sitenin adı bile başlı başına bir güven unsurudur. Camiada saygın bir yerimiz var. Araya fesat sokmaya çalışan insanları kınayın, söylediklerini kaale almayın ve cevap vermeyin lütfen.

PlainLogic

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Burası SDN arkadaşlar. Sitenin adı bile başlı başına bir güven unsurudur. Camiada saygın bir yerimiz var. Araya fesat sokmaya çalışan insanları kınayın, söylediklerini kaale almayın ve cevap vermeyin lütfen.

Araya kesinlikle fesat sokmak gibi bir amacımda yok. Yorumlarımın tümünü okursanız gerçekten böyle birşey olmadığını görürsünüz. Son yorumumda ise şüpheye düşenlerin sadece düştüklerini belirttiklerini aslında herkesin ucundan kıyısından şüphelendiklerini belirttim normaldir dedim.

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
iyi günlerde kullan zorhak kardeş ;) excel yedeğe kadar yaklaştın ama bundan sonra kazanman daha zor sanki :D bu arada geçen sene bende komple pc kazanmıştım büyük alış veriş mağazasından pentium d işlemciliydi şükür paraya ihtiyacım yoktu köy okuluna bağış yapmıştım eğer eski işlemci yapın ile uyuyorsa daha düşük bir modelse bir kaç arkadaş bir araya gelip sizde böyle bir hayır gerçekleştirebilirsiniz zira çocukların yüzündeki o ifade asla kelimelerle anlatılamaz :)

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
ödülle eleştiri ilişkisini ilk ortaya koyan mesajı ben yazdım ama ben sadece ilginç bir yere dikkat çekmek istedim, çünki benim de dikkatimi çekti ama şaibe ya da başka bir durum olduğuna dair bir düşüncem de yok, böyle bir şey kastetmedim, beni de ilgilendirmez açıkcası...

Zorhak kardeşim kınamanı ben kabul etmiyorum, gerçekten buralarda bişiler yapmış birine çıktığına sevindim, şikayetine ben de yürekten katılıyordum, tebrik de ettim seni, yine tebrik ediyorum, güle güle kullan...

Ya bu konuyu kapatalım bir an önce:)

Tebrik eden herkese teşekkür ettim zaten:)

Senin mesajını okudugumda hala herşey normaldi benim için ama senden sonra bazı mesajlarda arkadaşlar olayı epey....amaaaaan neyse ya ..Herkese hayırlı olsun.:)

İçiniz raahat olsun kınama kabul etmiyorum demişsin.Ben de senin kınana gelmem düğüne gelirim..diye iğrenç bir espri yapıp konuyu kapatayım:)

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
zorhak bide bardak kazanmıştı değilmi :D

uyku21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu çekilişler yüzünden SDN'nin adı kirleniyor arkadaşlar olahan olarak vesveseye kapılıyorlar eeee SDN'de aksini kanıtlayamayınca .....

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Zorhak amma ballısın be bardak kazandın, kupa kazandın falan diyorlar şanslıymışın birde işlemci çıktı tebrik ederim seni(kaça satarsın:D)

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
bardağı şansa kazanmamıştım emek vermiştim:)

ayrııca bu işlemcinin piyasa değerini öğrenirsem güzel olacak.