AMD mi Nvidia mı?

AMD mi Nvidia mı?

• Kullanılan toplam oy
    199

Bu konuyu okuyanlar

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Arkadaslar bu konunun sonu yok 2013 den beri bunu tartisiyorsunuz 21 sayfa olmus hala sonuc yok [emoji48]
Birde kime göre neye göre. Tartışılacak bir konu değil. İki kart arasında kalırsın hangisi olduğu performansına göre tartışılır.

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
iki kartı beraber kullanabildiğiniz anakartlar gelirse GTX960 + R7 370 kombosunu dener performansını değerlendirirsiniz... :p

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
iki kartı beraber kullanabildiğiniz anakartlar gelirse GTX960 + R7 370 kombosunu dener performansını değerlendirirsiniz... :p
Yok abi yine bi sonuca varamaz bu sefer hangisi daha cok yuk cekiyor diye falan tartisirlar tek cozum zamanda geri gidip bilgisayarsiz devre gecmek[emoji12] [emoji13]

okinkurt

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,233
Önemli olan tartışmaktan ziyade boş teneke gibi değilde biraz bilgi ile tartışmaktır Türk forumlarının çoğunda üyeler bir halt bilmeden test etmeden sağdan soldan duydukları ile fanboyluk yapmaktalar çoğu forumda uzun süreler butür konuları takip ederim boş teneke den gelen sese benziyor bazı vatandaşlar birton çene ama bilgi aktarma diye birşey yok sanki firma dan aylık ödemele alırmış gibi savunma yapıp hatalarını görmüyorlar firmanın bile kabul ettiği hataları hala savunanlar bile mevcut yani boşu boşuna yorulmanın manası yok sen ne dersen de boş bir teneke takırtısı olarak dönecek zamanında sağlıklı yorum yapabilmek için amd ve intel sistemler kurup test etmiş sonuçlarını koymuştum ancak millet olaya direk dalıyor hurraa vay efendim o kötü bu iyi sen ne dersen de püüü sonra uğraşmaktan vazgeçtim kazık yemek isteyen istediği markanın kazığına otursun rahatça sonuçta kendi parası iyi akşamlar herkese...

the grudge

Müdavim
Reaksiyon puanı
48
bir şirket AMD ve nVIDIA ekran kartlarını beraber çalıştırıp üstün yanlarını kullanmak için anakart yapmıştı nedense hiç bir yerde gözükmüyor...

Amid

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
AMD Hızlı Koşuyor Hızlı Devreden Çıkıyor Ama Nvidia Hızlı ve Uzun Ömürlüdür 2tane AMD Kullandım 2sindedi ekran karti yandi Hic Tavsiye Etmem 1tanesi (2gb-256 Bit),21gb 128 Bit

6dgok123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türkiye = AMD, Gavur = Nvidia/Intel;

Dolar kurunun fazla olduğu ülkelerde AMD kullanmak mantıklıdır (durumu olmayanlar için , tabiki Nvidia/Intel daha iyi.)

isyankar42

Müdavim
Reaksiyon puanı
806
Çoğu kişi bu distemleri oyun için alıyor ve nvidia 1080 li bir sistem yaklaşık 7000 tl ye toplanıyor bu kadarı israftır(tasarımla uğraşmıyorsa) zaten crossfire ile amd de nvidia ya yakın sonuç alınıyor