AMD HD 8570m

Bu konuyu okuyanlar

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar Sizce AMD HD 8570m nasıl iyi bir ekran kartı mı? oyunları kaldırır mı?

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran Kartını Değiştirebilsem Değiştirecem ama ekran kartı anakarta yapışık olduğu için değiştiremiyorum. Yeni Laptopta alamam ben ne yapmalıyım Lütfen yardım edin Laptopun markası lenovo g500 4gb ram intel i3 3110m işlemci amd hd 8570m ve intel hd graphics 4000 ekran kartı var

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Ekran Kartını Değiştirebilsem Değiştirecem ama ekran kartı anakarta yapışık olduğu için değiştiremiyorum. Yeni Laptopta alamam ben ne yapmalıyım Lütfen yardım edin Laptopun markası lenovo g500 4gb ram intel i3 3110m işlemci amd hd 8570m ve intel hd graphics 4000 ekran kartı var

Sürücülerin güncellemelerini her zaman takip et ve yükle. Onun dışında ekran kartı ile ilgili herhangi birşey yapamazsın. Senin ekran kartından daha düşük modellerle idare etmeye çalışanlar var. Bknz. Ben :) Şükret haline. Canını sıkan nedir tam olarak ? Bf 4 oyununu full grafik açtın da, niye ekran kartım donuyor diye mi üzülüyorsun ?

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben oyun oynarken atiyi kullanamıyorum hep inteli kullanıyor nereye baktıysam çaresini bulamadım mesela gta 4 inteli kullanıyor donanım testinde intel gözüktü

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen Yardım Edin Ekran Kartım Güncel ama AMD'yi kullanamıyorum. Catalsty Control Center'ı Yükleyemiyorum. Lütfen Yardım Edin! :biggrin: :eek:hmy: :cursing:

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var.Bilgisayarın özelliklerini falan isteyenler olacak alakası yok çoğu intel hd+amd lerde böyle.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Groman58 oyun simgesine sağ tıklayıp, ikinci ekran kartını etkinleştir tarzı bir seçenek var mı ? Varsa onu seç. O tarz birşey yapılıyordu bu tarz sorunlarda. Eğer yoksa Catalyst'e gir ordan bul.

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeş bence öyle bir seçenek yok ve Catalst'yi yükleyemiyorum benim ekran kartına uymuyor ve benim ekran kartı güncel olduğu halde intel'i kullanıyor o yüzdende oyunda donmalar oluyor

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
photo.php
Gördüğünüz Gibi Hala İntel'i Kullanıyor C.C.C yükleyip ayarladığım halde aynı

AnOldFriend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yanlış driverı yüklüyorsundur. işletim sistemin ne?

Doğru driverı yükledikten sonra, ati catalyst'ın ayar menusu çıkacak masaüstüne sağ tıkladığında, oradan hangi uygulamanın hangi ekran kartı ile çalışmasını istediğini seçeceksin.

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşletim sistemim windows 8 pro 64 bit

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
http://imageshack.com/a/img41/6715/zatp.png yine Intel

- - - Mesaj Güncellendi - - -

http://imageshack.com/a/img42/5388/2bb1.png benim ekran kartı 8570ö ama burda 8500m series olarak gözüküyo

Bendede Bu Yüklü

Lütfen Yardım Edin Please

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
Groman58 8500m serisi zaten senin ekran kartında. Problem yok. Güç sekmesini tıklamışsın. Diğer sekmelerde herhangi birşey yok mu ?

AnOldFriend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hala intel'i kullandığını da nereden çıkardın. Yüksek performans seçtiysen hd8570 çalışıyordur.

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Donanım Testinde Ekran Kartı İntel Gözüküyor
ati'nin sekmesine sağ tıkladığımda bende 1. olarak intel hd graphics 4000 gözüküyor

dxdiagda da İNtel gözüküyor

bycroes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beyler benim konularıma bi yardımcı olabilirmisiniz terettüdde kaldım

AnOldFriend

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Donanım Testinde Ekran Kartı İntel Gözüküyor
ati'nin sekmesine sağ tıkladığımda bende 1. olarak intel hd graphics 4000 gözüküyor

dxdiagda da İNtel gözüküyor

Bilgisayarın her 2 ekran kartını da dönüşümlü olarak kullanıyor. Normal şartlar altında intel ekran kartını kullanıyor fakat performans isteyen uygulamalarda senin seçimine bağlı olarak ati ekran kartına geçiş yapıyor. Testlerde çoğu zaman intel ekran kartını görürsün fakat o hiçbir şey ifade etmez. intel ekran kartını iptal edip sürekli ati ekran kartıyla çalıştırma gibi bir şansın yok.

Bunun senin aldığın performans açısından da hiçbir zararı olmaz, aksine yüksek grafik performansına gerek olmadığın durumlarda işlemciye dahili olarak bulunan intel grafik bağdaştırıcısını kullanarak enerji tüketimini düşürür. Sen ayarlardan atiyi seçtiğin sürece o uygulama sana 8570 performansı verecektir.

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İşte Nerden Seçiliyor Seçiyorum Olmuyor Resim Bile Attım Hep Intel'i Kullanıyor acaba o diğer ekran kartına güçmü gitmiyor

http://imageshack.com/a/img845/2171/qipo.png http://imageshack.com/a/img801/1007/5mv9.png alın bakın hepsi yüksek performansta ama oyunda donanım testinde Intel Gözüküyor.

Odessa

Profesör
Reaksiyon puanı
432
İşte Nerden Seçiliyor Seçiyorum Olmuyor Resim Bile Attım Hep Intel'i Kullanıyor acaba o diğer ekran kartına güçmü gitmiyor

http://imageshack.com/a/img845/2171/qipo.png http://imageshack.com/a/img801/1007/5mv9.png alın bakın hepsi yüksek performansta ama oyunda donanım testinde Intel Gözüküyor.

Sol tarafta yer alan oyun sekmesinde neler var ? Gösterebilir misin ? Elbet ordan yapılıyor fakat sen bulamıyorsun

Groman58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Lütfen Yardım Edin!!!!!!!v[/FONT]:scared::scared::scared:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler aynı sorun bende de vardı bir kaç ay önce lenovo g500 aldım. aldığımda win 7 home basic di. aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcılarına baktığım zaman orda sadece intel hd 4000 gözüküyodu. amd radeon hd 8570m yoktu. bilgisayara win 8 yükledim sonra amd ekran kartının driverini indirdim yükledim sorun çözüldü. aygıt yöneticisinde görüntü bağdaştırıcılarına geldiğimde hem intel hd 4000 var hemde amd var. win 8 yüklemeniz lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar olay biosta bitiyor biostam swichable grafiği seçin ikisinide kullanır o zaman

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaslar lutfen acıl yardım . bugun lenovo g500 latop aldım ekran kardı 2gb diye ama 2 gb diye gozukmuyor AMD ekran kardını yukledım ıntelı yukledım fakat 64mb dıye gozukuyor .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler amd ekran kartnı kuramıyorumm kurduktan sonra yeniden başlatıyorum ekran hep kapanıp aılıyor devam lıı yardımm edinn

S

SDN Okuru

SDN Okuru
oyunlarda ekran kartını kullanamayan arkadaslar kesınlıkle drıverı yukleryn ondan sonra masa ustunde sag tıklayın ve ıkıncı sıradakı degıstrebılır ekran kartına gırın ordan oyunun sımgesını secın ve yuksek performans dıyın bu kadar

S

SDN Okuru999

SDN Okuru
Arkdslr pc almdn once hp sitsnden ekran kartina fln bktm amd hd 8570m diodu fiyatida ucuzdu okdr zorlamcktm ztn alym dedim aldm aygit yoneticisnden baktgmda amd r5 graphics ve amd hd 8000m olrk gozukuo guncellellemesni fln yptm her ikisininde ama hala ayni yardm edin lutfn simdiden saoln

Son mesajlar