AMD Ekran kartı güncelleme sonrası bilgisauar açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

CanBudak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba az önce ekran kartımı güncellemek için Amd nin kendi uygulamasini indirdim bilgisayarima.Kurdum yükledim ve bilgisayar yeniden başlattı kendini şuanda bilgisayarın açılma ekranında beyaz toplar dönüyor(yükleme işareti).Ve bilgisayar açılmıyor.Önceden de farklı bir durumdan dolayı bu hale gelmişti format atmak zorunda kalmıştım.Şuanda tekrar atmak istemiyorum acil yardim
Amd R5 m330
Hp windows 10 64 bit

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Aynı ekran kartı benim laptoptada var radeon ayarlarından güncelleyebilirsiniz birdahakine.
Bendede şöyle bir sorun oldu yeni. Ben güncelliyorum sonra windows update de güncelliyor sonra ekrankartı devredışı kalıyor. Ddu ile kaldırıp 1.5.2 sürümlü driveri kurdum düzeldi. Güvenli modda açmaya çalışın sonra benim yaptıklarımı yapın.

CanBudak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı ekran kartı benim laptoptada var radeon ayarlarından güncelleyebilirsiniz birdahakine.
Bendede şöyle bir sorun oldu yeni. Ben güncelliyorum sonra windows update de güncelliyor sonra ekrankartı devredışı kalıyor. Ddu ile kaldırıp 1.5.2 sürümlü driveri kurdum düzeldi. Güvenli modda açmaya çalışın sonra benim yaptıklarımı yapın.
nasıl güvenlu modda açabilirim

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Malesef ben oturum açma ekranı gelmeden güvenli moda nasıl girileceğini bilmiyorum

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Çözüm
  1. Bilgisayarı açtıktan veya yeniden başladıktan sonra 1 saniye arayla F8 tuşuna basın.
  2. Bilgisayar donanım bilgilerini gösterip bellek testi yaptıktan sonra Gelişmiş Başlangıç Seçenekleri menüsü açılacaktır.
  3. Yön tuşlarını kullanarak Güvenli Mod veya Ağ ile Güvenli Mod seçeneği üzerine gelip Enter tuşuna basın.
1529173519727.png

---- Mesajlar birleştirildi ----

lashcatslab ın amd için driverları var onları da deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:

Son mesajlar