AMD Driver yüklenirken donuyor ve sonrasında siyah ekran

Bu konuyu okuyanlar

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar ben eskiden amd catalyst control centerini silmiştim yanlışlıkla bir eksiğinide hissetmedim 2 yıl boyunca fakat sonradan anladım.Değiştirilebilir grafik oradan ayarlanıyormuş.Bir tarama yaptığımda AMD kartım eskimişti hem onu güncellerim hem de değiştirilebilir grafik özellğinden yararlanırım düşüncesi ile AMD'nin sitesinden driverini indirdim.Kurulmaya başlanırken ortalarda bütün ekran mouse imleci falan her şey ne varsa dondu.Uzun bir süre bekledim hiç tepki olmayınca bir kere kısaca güç tuşuna tıkladım uyku moduna alsın diye onu da almayınca basılı tutup pcyi kapattım.Ama tekrar açılmadı ne zaman tekrar açmaya yeltensem ya siyah ekran yada başlarda dönen topların donması oluyordu bunun çözümüde ya pcye sistem geri yüklemesi yapmak ya da sıfırlamaktı 2 kere sıfırladım yeniden denedim yeniden olmadı sorun acaba neyde?

İşlemci: İ3-3110M
CPU:2.40Hghz
Ekran kartı1:Intel HD graphics 4000
Ekran kartı2:AMD radeon HD 8570M
RAM:4GB
İşletim sistemi:Windows 10-64bit

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Merhaba;
Eski driver yüklemeyi denediniz mi?

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba;
Eski driver yüklemeyi denediniz mi?

nasıl oluyor bilmiyorum amd nin sitesinde yüklenen tek driver adrenaline edition olan.Fakat dediğim gibi bana asıl lazım olan değiştirilebilir grafikleri kullanacağım catalyst center o da sanırım değiştirilmiş AMD tarafından

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
biz bu gibi ekran kartlarına lashcatslab ın sitesindeki driverları yüklüyoruz ve süper çalışıyolar , denemelisin :)

Rylad

Asistan
Reaksiyon puanı
12
HP G62 Modellerinde amd driver tanımıyor. Buna benzer bir sorun olabilir. Aygıt yöneticisi üzerinden otomatik olarak taratmayı dene. Eğer eski veya başka amd driver yüklüyse onları kaldır.

Ojanakkaya12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
biz bu gibi ekran kartlarına lashcatslab ın sitesindeki driverları yüklüyoruz ve süper çalışıyolar , denemelisin :)

deniyorum sonuç olursa yazacağım

---- Mesajlar birleştirildi ----

HP G62 Modellerinde amd driver tanımıyor. Buna benzer bir sorun olabilir. Aygıt yöneticisi üzerinden otomatik olarak taratmayı dene. Eğer eski veya başka amd driver yüklüyse onları kaldır.
ddu ile kaldırdım tekrar yükledim gene dondu
bilgisayar markası: Lenovo G500

Son düzenleme:

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
en yeni olanını dene öncelikle.

Tican55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çözüme ulaşabildiniz mi ? Ulaştıysanız destek verir misiniz.