Amd Driver Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Thelionman2422

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende hp pavilion g6 bilgisayar var.2 tane ekran kartı var.Biri İntel HD Graphics 3000 diğeri ise AMD Radeon HD 7600M ilk başlarda iyi gidiyordu oyunları rahatlıkla kasmadan oynuyordum.Sonra birşeyler oldu.Bilgisayarın altında soğutucu var arada sırada dinlendiriyorum güvendiğim tamircilere temizlettiriyorum.Yani bilgisayara iyi bakıyorum.Sistemimi soran arkadaşlar için intel hd 3000 ve amd radeon hd 7600m 8 gb ram intel i5 2450.Ramin 3-4 gb sini kullanıyor herhalde bir ekran kartım iyiydi o da gitti.Oyunlar intel hd 3000 ile hiç iyi oynanmıyor.Aygıt Yöneticisinde Standart VGA olarak gösteriyor.İntel hd 3000 rahat bir şekilde çalışıyor.Amd nin sitesinden kartıma uygun driverları kurduğum zaman mavi ekran veriyor yeniden başlatılıyor açılmıyor.Mecburen güvenli modda başlatıyorum amd driverini siliyorum açılıyor.League Of Legends ı bilenler vardır.beceri ve refleks gerektiren bir oyun.Eskiden çok iyi performans alsamda şimdi çok kötü.Yardım edin Arkadaşlar 5 aydır uğraşıyorum.Bilenler yazsın lütfen.