AMD A10 9700 İşlemcisi İle Dual Graphics Yapılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

PennyWised

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu işlemcinin özelliklerine baktığımda Dual Graphics özelliği yok gözüküyor.Bu sisteme ekran kartı takarsam gpu ile ekran kartı birleşik çalışmayacak mı ? Apu işlemcinin Dual Graphics özelliği olmaması çok şaşırttı beni.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Belirttiğin APU yeni nesil olduğu için geçmişteki R7 GPU'lar ile uyumsuz olacağı için böyle bir özellik belirtilmemiş... Zaten hali hazırdaki Dual Graphics teknolojisi çokta işe yarıyor denemez. Kısacası önermiyorum, önerilmiyor.

İyi Forumlar...

PennyWised

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belirttiğin APU yeni nesil olduğu için geçmişteki R7 GPU'lar ile uyumsuz olacağı için böyle bir özellik belirtilmemiş... Zaten hali hazırdaki Dual Graphics teknolojisi çokta işe yarıyor denemez. Kısacası önermiyorum, önerilmiyor.

İyi Forumlar...

İşlemci hangi gpu grubunu kullanıyor peki ? R7 den dahamı iyi kullanılan gpu

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Bence orada kastedilen amd dual graphics özelliğini desteklemedıgı yani eğer bu özelliği destekleyen bir işlemci alıp yanına da buna uygun R7 R9 R5 artık her neyse ekran kartın işlemcinin gpusu ile beraber calışıp bir %10 daha çok performans alacaktın. Nvidia SLI gibi düşün

quaresma71

Asistan
Reaksiyon puanı
185
Yani şimdi herhangi bir ekran kartı alsan bir sorun çıkarmaz o ekran kartının performansı neyse yine onu alırsın

gorki?

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi bende A10 işlemci var R7 250 Ekran kartı alırsam daha fazla performans mı sağlayacak ? Çok bilgi bulamadım bu konuda hala ekran kartı almadım o yüzden :S

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Şimdi bende A10 işlemci var R7 250 Ekran kartı alırsam daha fazla performans mı sağlayacak ? Çok bilgi bulamadım bu konuda hala ekran kartı almadım o yüzden :S
Her oyun Dual Grapichs desteklemediğinden, pek verim alacağınız söylenemez. Önerim, Dual Grapichs yapmaman...

İyi Forumlar...