Amazon'dan verdiğim sipariş

Bu konuyu okuyanlar

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Herkese selam ben 1 saat önce amazondan ürün sipariş ettim ilk yurtdışından istediğim ürün bütün rehberleri okudum kart numaramı girdim sıkıntı çıkmadı ,sipariş kodumu verdi ,mail geldi herşey tamam ama karttan parayı çekmedi halen ne zaman çeker acaba bu konuda bilgisi olan varsa yorum yazarsanız çok makbule geçer arkadaşlar.

enesyuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Sırasıyla çekiliyor diyo biliyorum yada banka göstermiyor olabilir biraz daha bekle.

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
amazon olunca işler biraz değişiyor diye biliyorum. tr'ye kargo meselesi filan. hani ebay'dan aliexpressten geliyor da, amazon umarız gelir :) sonra bizde sipariş veririz.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
amazon olunca işler biraz değişiyor diye biliyorum. tr'ye kargo meselesi filan. hani ebay'dan aliexpressten geliyor da, amazon umarız gelir :) sonra bizde sipariş veririz.

Böyle bir durum yok. Kaç kere alışveriş yaptım hepside sorunsuz geldi. Arkadaşı endişelendirmeye gerek yok.

erdemlee

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Biraz geç yazdım ama kargoya verilince parayı çekiyormuş satan taraf ve kargomda bugün geldi şaşırtıcı derecede hızlıydı yorumlar için de ayrıca teşekkürler.