Amazondan nintendo swich getirtmek ?

Bu konuyu okuyanlar

emre0048

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaslar elimde ps 4 pro var ayriyeten el konsolumun olmasinida istiyorum.Bu yüzden nintendo swich alamayı düşünüyorum.Şuanlik oyunlari kısıtli gibi ama ileride swiche oyun destegi gelecek diye duyuyorum.Tr fiyati neredeyse bir ps4 pro parası sanirim tr de piyasası yok.Bu nedenle bende amazon amerika sitesi üzerinden dolarla getirmek istiyorum fiyatida 300$ 1130 tl falan geliyor.Asil sorum şu ki bu gumruk ısleri nasil oluyor takilirmi gumruge sanirim amazon gümruk parasinida kesiyormuş.Ben kibristayim tr uzerinden getirtme şansim var diye biliyorum..Daha detayli bilgisi olan varmi ?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
O 1130TL dediğin gümrük masraflarıyla 1600TL oluyor ki hala Türkiye fiyatından uygun oluyor. Ayrıca gümrükte sorun olacağını sanmıyorum (nakliye bilgilerini TC kimliğini yaz ki gümrük sorunu olmasın). Amazon dünyanın en güvenilir internet mağazası. Yani senden o parayı kestikten sonra o ürün evine mutlaka ulaşır. Ulaşmaz ise telafi hediyesi ile para iadesi yapılır.

emre0048

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben daha ucuz olur diye dusunmustum niye okadar gumruk ekleniyor yahu..fazla degilmi...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Tc kimlik yok hocam kktc vatandasiyim yerliyim

Son düzenleme:

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Ben daha ucuz olur diye dusunmustum niye okadar gumruk ekleniyor yahu..fazla degilmi...

Tc kimlik yok hocam kktc vatandasiyim yerliyim
%20 vergi + kargo ücreti toplam 500TL yapıyor. T.C şart değil fakat öneriyorlar.

emre0048

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bir el konsolunu bile bu kadara getirtmek koyuyor tr fiyati desen cok ucuk bir ps 4 pro parasi nasil yapabilirim onerisi olan varmi ? Daha uygun fiyata alabilecegim.

Güncel

Son düzenleme: