Amazon'dan 30€ Üzeri Alışveriş Yapabilirmiyim ?

Bu konuyu okuyanlar

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Bu kulaklığı beğendim. Ama yanlış hatırlamıyorsam yurtdışından ürün getirme limiti 30€'ya düşmüştü. Eskiden 75€ iken amazon vergi parasını çekip hallediyordu. Şimdide o sistem varmı ?

couldwasmysoul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu kulaklığı beğendim. Ama yanlış hatırlamıyorsam yurtdışından ürün getirme limiti 30€'ya düşmüştü. Eskiden 75€ iken amazon vergi parasını çekip hallediyordu. Şimdide o sistem varmı ?

Amazonpaketim kullanabilirsin, tavsiye ederim ben gayet memnun kaldm diğer piyasadaki siteler kesin gümrük çıkar dedi ve maliyetleri fazlaydı.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555

alabilirsin ancak 60 dolar kargo çıkıyor. vergisi de içinde. yani 160 dolara ürün eline ulaşır.

Edit: ürünün renk seçenekleri arasında büyük fiyat farkları var. Chrome renkli olanı 99 dolar artı 60 dolar vergi/kargo. Siyah olanı 55 dolar artı 39 dolar vergi/kargo.
--- Gönderi Güncellendi ---
amzonpaketim nasıl oluyor da daha ucuz fiyat veriyor yav. güvenilir mi bu site?

Son düzenleme:

MuhammedSC

Müdavim
Reaksiyon puanı
484
Geçen sepetime 50$ indirim gelmişti. Kullanamadım. Birdaha öyle bir indirim gelene kadarda almayı düşünmüyorum. Teşekkürler herkese.

berkyurdum

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
alabilirsin ancak 60 dolar kargo çıkıyor. vergisi de içinde. yani 160 dolara ürün eline ulaşır.

Edit: ürünün renk seçenekleri arasında büyük fiyat farkları var. Chrome renkli olanı 99 dolar artı 60 dolar vergi/kargo. Siyah olanı 55 dolar artı 39 dolar vergi/kargo.
--- Gönderi Güncellendi ---
amzonpaketim nasıl oluyor da daha ucuz fiyat veriyor yav. güvenilir mi bu site?

Ben geçtiğimiz günlerde ekran kartı siparişi vermiştim 1 hafta içinde elime ulaştı ne gümrük ne de başka birşey sorun oldu. Hatta diğer siteleri incelediğimde en uygun ekspress kargosu olan bu siteydi.