Amazon güvenilirmidir

Bu konuyu okuyanlar

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
amazon üzerinden alışveriş yapmak güvenilir mi? Bir sorun çıkar mı?
Yakın zamanda yeni telefon alacağım ve cihazı tam seçemesem de amazon üzerinde fiyatları uygun buldum. Örneğin: iPhone 8 Plus (64 GB) Gümüş rengi hepsiburada satış fiyatı şu an 5.550 TL amazon'da ise tıpa tıp aynı iPhone 8 Plus 5.175 TL

Bu arada belirttiğim örneklerde satıcılar hepsiburada ve amazon'dur.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Ürün gönderimi konusunda sorun yaşamazsınız koskoca amazon hocam bu bizim millet herhalde rakip gelince hepsiburadacı oldu. Bu ülkedeki en iyi iki e alışveriş sitesinden biri oluyor bunlar ki benim görüşüm gg'de iyi gerçi amazondan alabilirsiniz ama yorumlara filanda bakın iphone8plus'ta filan herhalde faturaya imei işlememişlerdi ki bu sıkıntı bir durum bunu ürün almadan bir görüşün onlarla ve yorumlara bakın imei yazıyormu diye yoksa profesyonel bir kurumdur.

abd1907

Asistan
Reaksiyon puanı
83
Ürün gönderimi konusunda sorun yaşamazsınız koskoca amazon hocam bu bizim millet herhalde rakip gelince hepsiburadacı oldu. Bu ülkedeki en iyi iki e alışveriş sitesinden biri oluyor bunlar ki benim görüşüm gg'de iyi gerçi amazondan alabilirsiniz ama yorumlara filanda bakın iphone8plus'ta filan herhalde faturaya imei işlememişlerdi ki bu sıkıntı bir durum bunu ürün almadan bir görüşün onlarla ve yorumlara bakın imei yazıyormu diye yoksa profesyonel bir kurumdur.
Evet profesyonel ve dünyaca bir marka olduğunu biliyorum bir sorun olmayacağını düşünüyorum ama S9 Plus mağaza fiyatı 5000 TL iken amazon'da 4000 Tl biraz şaşırtıcı derecede ucuz geldi bu sebeple sormak istedim yanıtınız için teşekkür ederim :)

gür@y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonu aldınız mı? Eğer aldıysanız faturada imei numarası yazıyor muydu?