Amazon.com

Bu konuyu okuyanlar

isaacnrtn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaş ben fba yapabilmek için amazona üye oldum kendi kimlik bilgilerimi bire bir doğru girerek başvuru yaptım henüz 19 yaşındayım ehliyet veya pasaport istedi gittim pasaport aldım.
Sonra üzerime kayıtlı bir pasaport istediler fba yapan bir abim babasının faturasıyla açmış abim değil daha doğrusu paralı eğitim çıkartıcak önden tanıtım olarak yardımcı oluyor. Bende denemek istedim babamın faturasını gönderdim onaylanmadı akşamına ise bir mesaj geldi

Hello

Your Amazon selling account remains deactivated. Your listings have been removed. Funds will not be transferred to you and may be held for 90 days or longer. Please ship any open orders to avoid further impact to your account.

Why is this happening?
This decision was made after reviewing both your account and the information provided.

We may not respond to further emails about this issue.

Sincerely,
Seller Performance Team
Amazon.com

bunu açabilmemin bir yolu yok mu bu nasıl saçma bir sistem ben neden satıcı olarak görülemiyorum kendi bilgilerimi girdim yalan beyan ya da sahte hiç birşey yok bunu düzeltmek için yapabiliceğim her hangi bir şey bilen varsa lütfen yardımcı olsun çıldırmak üzereyim bu haksızlığa tahammülüm kalmadı

---- Mesajlar birleştirildi ----

bilen bu durumu yaşayan hiç kimse olmadı mı

Son düzenleme: