Amazfit Bip VS Mi Band 3

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

BordoKing

Üyecik
Amazfit Bip Mi yoksa mı band 3 mü alsam diye kararsız kaldım 300-400 lira amazfite verilir mi bana ikisinin çok bir farkı yok gibi geldi Sizce hangisi ( ekran Büyüklüğü hakkında sıkıntım yok ekran bakımından karşılaştırma yapmayın lütfen teşekkürler...) Bu arada böyle çok spor yapan biri değilim öyle spor salonuma falan gitmiyorum bisiklet veya koşu yapıyorum

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Amazifit bip güzel ama plastik kasa olması düşündürüyor. Şarj vs konusunda mi band 3 daha uzun gidecektir. Ama akıllı saat yerine bileklik olmuş olacak.

BordoKing

Üyecik
Zor soru. :)
Sizin beklentileriniz neler?
Amazifit bip daha fonksiyonel. Ama mi band 3 şık ve daha orjinal.
Benim Beklentilerim
Gelen bildirimleri gormek
Genellikle Telefon sessizce oluyor gelen aramaları saatden görmek nabız ölçümü Meraktan kalori adım Gibi şeyler amazfitin mi band dan farklı özellikleri neler uçurum bir farkı var mi

Constantin87

Profesör
Amazfit Bip Mi yoksa mı band 3 mü alsam diye kararsız kaldım 300-400 lira amazfite verilir mi bana ikisinin çok bir farkı yok gibi geldi Sizce hangisi ( ekran Büyüklüğü hakkında sıkıntım yok ekran bakımından karşılaştırma yapmayın lütfen teşekkürler...) Bu arada böyle çok spor yapan biri değilim öyle spor salonuma falan gitmiyorum bisiklet veya koşu yapıyorum
Bende mi band 2 var, ben bip almayı düşünüyorum ve 300tl altına düşmesini bekliyorum ama düşmeyecek bu gidişle :)

BordoKing

Üyecik

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Ne demek. Bunun için buradayız iyi akşamlar. :)

Inan Yetmen

Profesör
Mi band 3 kullanıyorum sanırım saatten başka bir şeyi doğru göstermiyor :D
Adımlar zaten almış başını gidiyor, okulda derste oturduğum yerden 500 adım atabiliyorum 😂😂
Nabız hakkında pek bir fikrim yok.
Ama bataryası baya iyi. Eğer normal saat amacı ile alınacaksa kullanışlı ve şık.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Bip al daha büyük ekran vae
Band 3 te köe olursun

Constantin87

Profesör
Bende 2 vardı band 3 aldım diğerini yeğenime verdim güzel ürün, bip i mi store dan inceledikten sonra o para verilmez dedim aldım.

Meyvuz0561

Üyecik
Honor band 4 aldım. Mutluyum :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alacaksan mi band 4 al sensörler gelişmiş her şeyi doğru gösteriyordr

stat counter