Amatör Fotoğrafçı Olmak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

xmantrx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amatör Fotoğrafçı Olmak İstiyorum Elimde Nikon Coolpix S2600 Fotoğraf Makinesi Var Başlangıç İçin Uygun Mu ? Eğer Uygunsa Önerileriniz Nedir ?

Piêr Dé Sans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bütçeniz nedir? eğer 100-200 arası ise çok daha iyisini bulamazsınız muhtemelen. Çok çok eski bir dslr falan bulmazsanız bunlarla başlayabilirsiniz ama telefondan hallice olur. Çok zevk alamazsınız muhtemelen.

Ercnmylmz11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir işi amatör olarak yapmak kısaca o işten para kazanmadan hobi olarak yapmak olarak tanımlanıyor. Eğer yeni bir makine alacak bütçeniz yoksa elinizdeki herhangi bir makine ile de başlayabilirsiniz fotoğraf çekmeye. Öncelikle makinenin özellikleri ve sınırlarını tam olarak belirleyin ve bu konularda kendinizi geliştirin. Elinizde iyi bir bütçe olana dek kendinizi hem teorik hem de pratik olarak geliştirin. Bir süre sonra yeni bir makine aldığınızda yararını görürsünüz mutlaka.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Amatörce Fotograf çekmek için "herhangi bir fotograf makinesi alın" ve resimler çekmeye başlayın. Günümüzde cep telefonu ile de oluyor. Kimse amatör bir fotografçıdan harikalar yaratmasını beklemeyeck. (Günümüzde neredeyse herkes bir amatör fotografçı.)

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Fiyat olarak 1200D daha düşük diye biliyorum. Benim tercihim 1200D olurdu..

kusadasi76

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Amatör fotoğrafçı olmak için illa dslr makina lazım değil iyi bir cep telefonun ve kaliteli selfie çubuğun varsa değişik açılardan efsane fotoğraflar çekebilirsiniz. Olay sizin yaratıcılığınızda. ..