Altyapımın Desteklediği Maksimum Hız

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Şuan Türk Telekom kullanıyorum ve 24mbps civarı hız alıyorum. İnterneti bağlatmadan önce Turkcell Superonline düşünüyordum ve altyapımızın olmadığı söylendi. Ama Türk Telekomda ise altyapımızın olduğu söylendi acaba ikisi ayrı altyapılar vs kullanıyor? Ve altyapımın desteklediği maksimum hızı nereden öğrenebilirim.

batuhanceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Altyapı sorgulama yaz hangi İnterneti istiyorsan onun adınıda yaz mesela. Türk telekom alt yapı sorgulama yaz google`de çıkıyor hemen adres bilgilerinizi yazarak sorgulata bilirsiniz.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Altyapı sorgulama yaz hangi İnterneti istiyorsan onun adınıda yaz mesela. Türk telekom alt yapı sorgulama yaz google`de çıkıyor hemen adres bilgilerinizi yazarak sorgulata bilirsiniz.
Türk Telekomdan deneyince Fiber hizmetimizden yararlanabilirsiniz yazıyor fakat Superonline de altyapı bulunmuyor. Anlayamıyorum nasıl yok imkanı yok.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
TT ile türk net aynı alt yapıyı kullanıyor turkcell aynı kullandığını sanmam.

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Allah allah biryerde yanlış yapıyor olabilirsin çıkması lazım aslında ozaman sen en iyisi arayıp bilgi al
Adres seçiminde yanlış olduğunu sanmıyorum evimin etrafındaki yerler çıkıyor Vodafoneden test yapınca Turkcell bayisine gidip sormuştum fakat TTNeti kimse beğenmiyor ama ben ne kopma ne ping sıkıntısı yaşıyorum ayda max 1 kere ping giriyor 1-2dk

batuhanceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Adres seçiminde yanlış olduğunu sanmıyorum evimin etrafındaki yerler çıkıyor Vodafoneden test yapınca Turkcell bayisine gidip sormuştum fakat TTNeti kimse beğenmiyor ama ben ne kopma ne ping sıkıntısı yaşıyorum ayda max 1 kere ping giriyor 1-2dk
Haklısın ama sen dediğimi yap arayıp bilgi al

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Turkcell kendi altyapısı kullanıyor diğer sağlayıcılar Türk telekomun alt yapısı kullanıyor..

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,892
Zamanla sende de sıkıntı vs olur mesela benim bu mesajı yazmam 2 saat sürdü ve sürekli altyapı çalışması var.