Altyapım Yok ?

Bu konuyu okuyanlar

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
Selam arkadaşlar ben altyapımı sorguladım. Fakat altyapım yok. Bizde eve internet çekmek istiyoruz. Arkadaşlar benim engelli kardeşim var. Engelliler üzerinde ise yüzde 25 indirim var. Ne yapabilirim ?

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Peki ne kadar ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya superbox hakkında kötü yorumlar falan var.
Başka çareniz var mı? Yok o yüzden kötü yorunları olsa bile denemekten zarar gelmez. Kardeşin 18 altı ise olmaz diye biliyorum.

Reaksiyon puanı
3,027
O 8GB yetersiz malesef. O 8GB canlı derse geçerlimi ?
EBA üzerinden canlı derse bağlandığın zaman geçerli ama bizim hocalarımız bazen Zoom üzerinden yayın açıyor. Öyle olunca geçerli olmuyor. Senin gibi internete erişimi kısıtlı olanlar mağdur oluyor. Zaten superbox'ın kısa sürede böyle çok satmasının ardındaki sebep bu. Daha her eve internet getiremeden uzaktan eğitim başlattılar.

¹ ChamPoinT ¹

Müdavim
Reaksiyon puanı
586
EBA üzerinden canlı derse bağlandığın zaman geçerli ama bizim hocalarımız bazen Zoom üzerinden yayın açıyor. Öyle olunca geçerli olmuyor. Senin gibi internete erişimi kısıtlı olanlar mağdur oluyor. Zaten superbox'ın kısa sürede böyle çok satmasının ardındaki sebep bu. Daha her eve internet getiremeden uzaktan eğitim başlattılar.
Çok dogru katılıyorum sana bu konuda.
Ya benim duyduğuma göre ev interneti fiatlarını düşüreceklermiş. Herkes alabilsin diye.

Bu vodafone' nin ?
20200925_211711.jpg 20200925_211728.jpg 20200925_211640.jpg

Reaksiyon puanı
3,027
Çok dogru katılıyorum sana bu konuda.
Ya benim duyduğuma göre ev interneti fiatlarını düşüreceklermiş. Herkes alabilsin diye.

Bu vodafone' nin ?
Ekli dosyayı görüntüle 117698Ekli dosyayı görüntüle 117699Ekli dosyayı görüntüle 117697
Bu hafta yeni internet başvurusu yaptım. Temel hız olan 16'yı 80TL'ye satıyorlar en az. Operatöre göre fiyat yükseliyor. Zaten uzaktan eğitim için teknolojik cihazlardan KDV kaldırılsın teklifi de reddedildi. Konu ekonomi olunca eğitimi gören duyan yok.

Vodafone'da altyapı sorgulaması yapmıştım ertesi gün beni aradılar, Türknet'e geçtiğimi söyledim fiyat sorup kapattılar. Bence kararsız kaldım deseydim indirim yaparlardı :D