Altın iPhone geliyor

Bu konuyu okuyanlar

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
"Altın? Her yerde? "M Jill Masterson 1.964 yıllarda nasıl öldüğünü duyan James Bond sorarGoldfinger . Bond Bayan Masterson üzerindeki altın kaplama onu "ten boğulma" ölmek neden anlatmaya devam ederken, aynı kaderi bir sonraki iPhone isabet olmayacaktır. Ama iPhone oksijen gerekmez çünkü.
Evet, altın iPhone olacaktır.
Ben birkaç hafta sonra birden fazla kaynaktan duyuyorum en son bu söylentiler ve olasıbileşen sızıntıları aynı şeyi düşündüren. İlk başta, ben inanamadım siyah ve beyaz (ya da iPhone 5 için tercih "barut" ve "gümüş") amiral gemisi cihaz için: Apple basit bir seçim sunan geleneğinden kıracak. Altın sadece belki de, çok şatafatlı görünüyordu yapışkan . Ama birkaç argümanlar benim güvensizlik karşı çıktı. Ve şimdi, tabii ki, kontrol üzerine, altın olacak.
iphone_5_gold_mockup1.jpg

Cuma günü, imore Rene Ritchie, yapılan en ilgi çekici argüman henüz altın iPhone. Altın iPhone gerçek gibi görünüyordu kendi kaynaklarından dinledikten sonra, Ritchie bu altın "bir iPhone üzerine anotlamak için kolay renk" biri olacağını kaydetti meslektaşı Ally Kazmucha, ile kontrol. Söz, siyah (mevcut siyah iPhone 5 bir "barut" arka renk daha vardır muhtemel neden olan) çok daha kolay.
Ama çok kolay çünkü sadece bir şey yapıyor yeterince iyi değil - kesinlikle Apple için. Çok daha zorlayıcı altın mevcut iPhone (altın durumlarda dahil) için en popüler pazar sonrası renk ayarlamaları biri olduğunu argümandır. Ve altın bir rönesans ortasında olmuştur tarzında yukarıda belirtildiği gibi, "şatafatlı ve yapışkan" cehenneme sürgün olmanın yıl sonra.
Belki de en önemlisi, ben altın iPhone tamamen blinged-out altın olmayacağını söylendi. Başlangıçta, Ritchie dahil bir mock-up külçe altın bir tuğla benzer bir golden shell ile bir iPhone andıran görevinden üstüne. Bu görüntü yanlış ve gerçek altın iPhone renk çok daha ince olacağı söylendi.Düşünün: daha az "altın" ve daha "şampanya".
Diğer bir deyişle, daha fazla bu gibi eski altın iPod mini . (Daha az popüler olduğu için arada, iPod mini bu model muhtemelen, en kısa ömürlü oldu.) Altın sesi de görünüşte ışık vuruyor bağlı olarak kaydırır.
Ritchie aslında onun blinged-out altın iPhone aynı görüşlerinizi duydum ve o zamandan beri çok daha ince olmak için onun mock-up güncelledi söyledi. Belki de daha fazla "çizgisinde pazarlanacakşampanya dilek ve havyar rüyalar "- Sanmam ama.
Bir altın rengi ve parmak izi tarayıcı: Her neyse, bu yeni iPhone (henüz taş koymak olduğunu eğer net değil ama yaygın olarak, "iPhone 5S" çağrılacak varsayılır) iki farklı yeni fiziksel özelliklere sahip olabilir fikrini seviyorum. Bu nedenle, Goldfinger'ýn referanslar.
Parmak izi tarayıcı konusunda, sonra fısıldıyor bir dizi işitme birkaç ay önce, çok yakın zamanda olmamıştır. Bu Apple başarıyla cihazın amiral gemisi yeni özellik olacaktır ne sızıntı bozmuştur olduğunu, planları değişmiş olduğunu önermek veya, belki de daha çok olabilir. Nadiren kodu sızıntı yalan yapmak ve bu oldukça önemli biriydi birkaç hafta önce.
Ben bir oran merak böyle bir parmak izi tarayıcı ödemeleri için yanı sıra güvenlik ve kimlik, sanırım kullanılacak ise Geppy Parziale tarafından bu yazı en azından ilk başta, kartların büyük olasılıkla değil açıklıyor. Tabii ki, iOS 7 iCloud Anahtarlık kredi kartı senkronizasyon özelliği ile eşleştirilmiş parmak izi doğrulama ilk mantıklı bir adım olabilir.
Son olarak, sanırım şimdi söylenti "iPhone 5C" cihazı ile ilgili olabilir bu altın iPhone görüyoruz neden bir neden daha - bu, daha düşük maliyetli iPhone olduğunu. Ben bu aygıt hakkında hiçbir somut bilgi varken, etrafında sigara çok fazla yol gibi görünüyor yangın olmamak için, mevcut ve çeşitli renklerde piyasaya hem de.
(Eğer ben de merak ediyorum son itme kendi Apple Mağazaları daha fazla iPhone satmak için Apple tarafından iPhone 5C roll-out için strateji ile bir ilgisi yoktur.)
Onun üzerinde Talk Show podcast geçen hafta , John Gruber ve Apple söylenti iPhone 5C gelen söylenti iPhone 5S ayırt nasıl hakkında biraz konuştuk. Ötesinde hız ve fiyat , renk önemli bir farklılaştırıcı olması olası görünüyor. Apple alt uç için daha eğlenceli renk seçerken, high-end modeli için beyaz ve siyah (yine, gümüş ve barut) odak tutmaya karar tamamen mümkündür. Ama siyah-beyaz sıkılmış bazı insanlar, sadece kendi iLives biraz renk eklemek için 5C tercih olabilir. Yani altın iPhone 5S (beyaz bir ön plaka ile, bir varsayılabilir) bu senaryoda iyi bir uzlaşma gibi görünüyor.
Ayrıca, tabii ki, bir altın seçenek büyük nedeni bir iPhone 5S yeterli sadece iPhone 5 bir yükseltme değildir hissediyorum bazı kişiler yatıştırmak için hizmet edebilir görünüyor aynı.
Ya da belki de Apple bu tür arama yapanların sadece daha Johan van der Smut, aka olan Gold üyeAuric Goldfinger daha,. "Ben goooooold seviyorum!"
Güncelleme : Millet bir dizi renk çok popüler olduğu bir altın iPhone olasılıkla, hem de Çin ve Hint pazarlarında iyi yapacağını kaydetti. Bu bir tahmin unsubsidized daha düşük bir fiyat noktası ile de bu pazarlarda önemli olan "iPhone 5C", hakkında konuşmak verilen özellikle ilginçtir. Düşünce bir satır daha düşük maliyetli iPhone tüm-ama bu piyasalarda yüksek maliyetli bir yerini alacak olmasıydı. Ama belki de altın seçeneği de yüksek son model onları cezbetmek için bazı alıcılar için yeterince cazip olacaktır. Elbette tüm saf spekülasyon, budur.
Başka bir düşünce: Apple'ın son itme verilen kendi California bağlı oynayabilirsiniz (yeni OS X adlandırma şeması, " Kaliforniya'da Apple tarafından tasarlanan "reklam kampanyası, vb) belki altın iPhone bu eğilim devam edebilir. California, tüm sonra, "Golden State" dir.
Kaynak :http://techcrunch.com/2013/08/18/gold-iphone/
gold_iphone_5s_mockup_imore_fixed.jpg