Altın Elbiseli Adam hayatını kaybetti

Bu konuyu okuyanlar

muhammeddemirdogen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Allah rahmet eylesin, kahvaltıda öğrendim elimi ağzıma götüremedim.

cengaver51

Müdavim
Reaksiyon puanı
169
Allah rahmet eylesin. iyi bir motosiklet tutkunu bilgili bir insandı şok oldum haberi okuyunca

tahir40

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Gerçekten merak ettim, köprüde yaya ne yapıyor?

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Beni de motora başlatan ilk insandır, üzerimde çok emeği var. Kendisini çok severim, başımız sağolsun. Toprağın bol olsun babuş usta.

download (3).jpg

ShiftBoss

Asistan
Reaksiyon puanı
289
Allah (c.c) rahmet eylesin, nur içinde yatsın.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
Tanrı tinini şad etsin.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Gerçekten merak ettim, köprüde yaya ne yapıyor?

Motosikletler güvenilirdir, asıl onlar güvenilir değildir. Böyle bilinçsiz yayalar yüzünden güzel insanlardan oluyoruz...

muhammeddemirdogen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
O hayvan gibi sürdüğünüz arabalarınızla, trafikte yaptığınız bilinçsiz ve saçma hareketlerle daha kaç kişinin canını alacaksınız? Yetmedi mi döktüğünüz kan ve göz yaşı? Kocaman bmwlerle, range roverlarla, mercedeslerle bilinçsizce gazlayıp daha kaç hayat alacaksınız? Yolda aniden durup kapı açmalarla, virajlarda üstümüze sürmelerle, kaçırdığınız kavşağa girmek uğruna insanları öldürmeye doymadınız mı? Bu kininiz, bu öfkeniz, bu vurdum duymazlığınız daha kaç cana mal olacak?
Dün gece bu ülkenin yarısına motosikleti sevdiren, insanları cesaretlendiren bir adam öldü. Hem de bir hiç uğruna. Çok üzüldüm çok. Mekanın cennet olsun Altın Elbiseli Adam.
Tüm motosiklet camiasının başı sağolsun.
Barkın Bayoğlu artık bir efsane olarak yaşayacak... @ferhathakan.kutluer (MG)

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
O hayvan gibi sürdüğünüz arabalarınızla, trafikte yaptığınız bilinçsiz ve saçma hareketlerle daha kaç kişinin canını alacaksınız? Yetmedi mi döktüğünüz kan ve göz yaşı? Kocaman bmwlerle, range roverlarla, mercedeslerle bilinçsizce gazlayıp daha kaç hayat alacaksınız? Yolda aniden durup kapı açmalarla, virajlarda üstümüze sürmelerle, kaçırdığınız kavşağa girmek uğruna insanları öldürmeye doymadınız mı? Bu kininiz, bu öfkeniz, bu vurdum duymazlığınız daha kaç cana mal olacak?
Dün gece bu ülkenin yarısına motosikleti sevdiren, insanları cesaretlendiren bir adam öldü. Hem de bir hiç uğruna. Çok üzüldüm çok. Mekanın cennet olsun Altın Elbiseli Adam.
Tüm motosiklet camiasının başı sağolsun.
Barkın Bayoğlu artık bir efsane olarak yaşayacak... @ferhathakan.kutluer (MG)

Bu güzel yorumun ve düşüncen için teşekkür ederim. Gerçekten çok haklısın, motosikletleri araçtan, üstündeki insanları candan saymıyorlar. Katil olmak bu kadar kolay mı? Diye düşünüyorum.

muhammeddemirdogen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bu güzel yorumun ve düşüncen için teşekkür ederim. Gerçekten çok haklısın, motosikletleri araçtan, üstündeki insanları candan saymıyorlar. Katil olmak bu kadar kolay mı? Diye düşünüyorum.
Yorum Sahibi Ferhat Hakan abimiz dir. Motoru sevdiren 3-5 kişiden biridir. Bkz.

F1kan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,882
Abi trol falan değil dimi ?
Dün gece bir kaç yerde duydum ama trol olduğunu sandım net bir bilgi yoktu çünkü.
İnanmak istemiyorum resmen ya. Saygı duyduğum çok nadir insanlar birisiydi. Yani kelimeler gerçekten anlamsız kalıyor ya. Bu adam sayesinde binler genç bilinçlendi. Binlerce insan daha dikkatlı motor sürer oldu. Binlerce insan kendi hayatını kurtaracak bilgiler öğrendi. Ve böyle bir insan bu genç yaşında hayata gözlerini yumuyor... Allah rahmet eylesin.
Zor gelir birdaha senin gibisi Altın Elbiseli Güzel Adam...

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
şahsen motor kullanmadan önce motorların trafikteki varlıklarının farkında bile değildim. görüyordum ama görmüyordum. hayatım boyunca okuduğum mekteplerde yada başka bir yerde bu yönde bir bilinçlendirme de görmüş değilim. 7 ay bir motor mazim sonrası şuan ne zaman araç kullansam sağımda solumda motor geçecek kadar pay bırakmaya çalışıyorum. aynadan motor gördüğümde hemen 5 10 santim yana kırıp geçmesini sağlıyorum. daha kornaya basıp teşekkür etmeyen motorcu da görmedim.
demem o ki insanların motorlara saygı duyması için, hatta en azından görmesi için ya tüm araç şoförlerinin bir müddet motor kullanması lazım, ya da bizim ülkede en başı çeken eğitimsizliğin bu yönde de giderilmesi lazım.

geçen youtube'da bi trafik kavga videosu izliyorum. araç şoförü koca motora diyorki yanda bisikelt yolu var oradan gitsene bilader diyor, motorun üstüne kırıyor, motorcu da diyorki ben bisikletmiyim, kavga çıkıyor. şaka gibi ülkeyiz.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
şahsen motor kullanmadan önce motorların trafikteki varlıklarının farkında bile değildim. görüyordum ama görmüyordum. hayatım boyunca okuduğum mekteplerde yada başka bir yerde bu yönde bir bilinçlendirme de görmüş değilim. 7 ay bir motor mazim sonrası şuan ne zaman araç kullansam sağımda solumda motor geçecek kadar pay bırakmaya çalışıyorum. aynadan motor gördüğümde hemen 5 10 santim yana kırıp geçmesini sağlıyorum. daha kornaya basıp teşekkür etmeyen motorcu da görmedim.
demem o ki insanların motorlara saygı duyması için, hatta en azından görmesi için ya tüm araç şoförlerinin bir müddet motor kullanması lazım, ya da bizim ülkede en başı çeken eğitimsizliğin bu yönde de giderilmesi lazım.

geçen youtube'da bi trafik kavga videosu izliyorum. araç şoförü koca motora diyorki yanda bisikelt yolu var oradan gitsene bilader diyor, motorun üstüne kırıyor, motorcu da diyorki ben bisikletmiyim, kavga çıkıyor. şaka gibi ülkeyiz.

O motosikletin üzerindeki insan arkadaşın,tanıdığın veya ailenden birisi olabilir. Değilse bile motorcununda bir ailesi var bunu çoğu otomobil sürücüsü düşünmüyor.

Her zaman o yönde abicim. Motor tehlikeli değil, Türkiye motor için tehlikeli bir yer.

Bu arkadaşımızın dediğine ısrarla ve inatla katılıyorum.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
7 ay motor kullandım, küçük çaplı 6 kaza yaptım. baktım kazaların boyutu büyüyor sattım motoru. yaptığım kazaların çoğu taksiydi. kazamın birinde trafikte duran bi taksi yanından 30 la geçerken cart dedi önüme kırdı. arkamdaki abiyle kaldırıma devrildik, sağımız solumuz biraz zedelendi. taksiciye diyorumki kadeşim neden önüme kırıyorsun, aynana baksana diyorum, ben senin geldiğini aynadan gördüm diyor, gördüysen kasıtlı kırdın önüme o zman diyorum, ken küm ediyor. allahından bul dedim gittim.

fragger

Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
7 ay motor kullandım, küçük çaplı 6 kaza yaptım. baktım kazaların boyutu büyüyor sattım motoru. yaptığım kazaların çoğu taksiydi. kazamın birinde trafikte duran bi taksi yanından 30 la geçerken cart dedi önüme kırdı. arkamdaki abiyle kaldırıma devrildik, sağımız solumuz biraz zedelendi. taksiciye diyorumki kadeşim neden önüme kırıyorsun, aynana baksana diyorum, ben senin geldiğini aynadan gördüm diyor, gördüysen kasıtlı kırdın önüme o zman diyorum, ken küm ediyor. allahından bul dedim gittim.

Keşke dövseydin diyicem ama kendimden biliyorum, biri gidiyor öteki geliyor bende dövmekten sıkıldım onlar sıkılmadı, bende artık bıraktım. Bitmiyorlar :)

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Olaydan haberim yoktu youtube'a girdim peruda yeni videosu eklenmişti açtım izledim o anda whatsapp'dan bildirim geldi arkadaşım yazmış Barkın ağabey öldü diye o an videoya da bakamadım edemedim dilim tutuldu, tüylerim dikeldi. Çok iyi bir adamdı bizlere motorsiklet sporunu sevdirdi,güvenli sürüş eğitimleri ile daha çok sevdirdi eğlenceli yanları olsun her yönden iyi adamdı. Canlı yayınlarında bazen derdi sevidiğimiz işi yaparken ölelim diye ve kendiside öyle vefat etti Allah mekanını cennet eylesin. Bu arada Yarın yani 26.07.2017 tarihinde çengelköy mezarlığı içindeki Kerem AYDINLAR camisinde ikindi namazını müteakiben kılınacak burdan sevenlerinede duyurayım.. Tekrardan başımız sağolsun..

muhammeddemirdogen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Keşke dövseydin diyicem ama kendimden biliyorum, biri gidiyor öteki geliyor bende dövmekten sıkıldım onlar sıkılmadı, bende artık bıraktım. Bitmiyorlar :)
O işler dövmeyle bitmiyor dediğin gibi. Birde şöyle olaylar oluyor. Kaza yapıyorsun yada biri sana vurup kaçıyor yetkili birini bulup yakasına yapışıyorsun ama boş ver olur öyle şeyler yoluna git diyorlar ya orada motordan da bu ülkeden de tiksiniyorsun. Daha 1 ay önce kapadokya da jandarma trafik ekiplerini çevirme yaptığı noktada motorla kaza yaptım şoför adamların gözünün önünde kaçtı gitti de hiç bir şey yapmadılar. Bu ülke motor gibi bir alete daha 50 yıl geçse alışamaz.

Reaksiyon puanı
2,554
Hayatımda ne araba ne motor nede motorlu herhangi birşey kullanmadım zaten ehliyete yok arabada para da ancak YouTube kanalında takip ederdim çok eğlenceli anlatımı vardı kendine has şakaları özellikle hayko ile yaptığı program canım sıkıldıkça açar izlerdim kendisini çok severdim mekanı cennet olsun başımız sağolsun haberi okuyunca kötü oldum bugün :(

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Dahaşimdi öğrendim gerçekten çok kaliteli içerik üreten birisiydi severek takip ettiğim bir kanaldı Altın elbiseli adam Mekanı cennet olsun

mitoloji

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Allah rahmet eylesin, çok üzüldüm ya. Daha bir kaç hafta önce videolarını izlemeye başlamıştım. Samimi, sevecen birine benziyordu. Özellikle çocuğu ve eşiyle çektiği o videoda ne kadar da iyi bir adam diyordum. Kader işte... Allah gani gani rahmet eylesin, mekanı cennet olsun....