Altcoinler yerle bir oldu!

Bu konuyu okuyanlar

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
An itibari ile Ethereum ve Ripple'da son 24 saat içerisinde yüzde 5-6 oranında düşüş gözlemlenirken, Stellar, IOTA, NEM, TRON , Lisk, ICON, Verge gibi market hacmi yüksek bilinen coinler de son 24 saat içerisinde yüzde 10 - 15 oranında ciddi çakılmalar görünüyor.

Takibini Yapabileceğiniz Tam Liste: Cryptocurrency Market Capitalizations | CoinMarketCap

İlaveten en çok konuşulan ICX, BCPT, KNC, ZRX, HSR, INS, WTC, LSK, XLM ve sayabileceğimiz onlarda altcoin diplerde...

Şu an için bitcoin mevcut seyrinde görünürken, altcoinler içerisinde yaşanılan bu ani düşüşlerin btc'ye nasıl yansıyacağı merak konusu.

Diğer bir konu ise gece yarısı başlayan çakılmanın gün ve hafta içerisinde devam edip etmeyeceği, bu ivmelenme ile düşüş devam ederse birçok altcoin erir gider.

Kripto yatırımcısı olmak gerçekten sabır gerektiriyor. Peki, siz ne düşünüyorsunuz coin fiyatları hakkında, çakılmaya devam eder mi?

Son düzenleyen moderatör:

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Reklam yapabilmek için %5 düşüşü mü bekledin? Sırasan piyasa dalgalanmaları bunlar...

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Ne alakası var reklamla, al buradan bak:
Cryptocurrency Market Capitalizations | CoinMarketCap
sadece 3-5 coin değil tüm altcoinler düşüyor. gerçekten sizin gibi kafalar yüzünden insanın paylaşım yapasın gelmiyor, nasıl bir zihniyetiniz var anlamak mümkün değil.
7-8 aydır bu işin içindeyim. %5-6 düşüşler dalgalanmadan kaynaklanır. Bazen 4 5 saate bazen ertesi güne geri toparlanır. Ve her ay en az 9 10 kez yaşanır bu olay. Şimdi senden koyduğun başlığı okumanı istiyorum.

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Söylenilenlerin aksini söyleyen olmadı. Uzun süredir ben de bu işin içinde olduğum için paylaşmak istedim. Yazdıklarımdan siz kendinize göre bir anlam çıkarıyorsanız kendi sorununuz. Kötü bir amaç niteliğinde paylaşmadım. Sonuç olarak benim paylaşımım ile aynı yorumu yapıyorsunuz. Bilmem farkında mısınız?

Btc’de sağlam long patlattıkar ani iniş çıkışlar altcoinlere her zaman zarar veriyor.

Coinler arası korelasyonu buradan inceleyebilirsiniz: Hızlı Resim - D21C7B4E 1D12 4459 87Db 008301Fb1Db7

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Yahu dediğinin yanlış olduğunu söylemiyorum. Başlıkta apaçık Clickbait var diyorum. Metninden değil başlığından eleştirdim.

demirdmr

Asistan
Reaksiyon puanı
21
Dostum ciddi miktarda altcoin yatırımım var, sabah gerçekten üzülerek uyandım, forumdaki coin yatırımcılarıyla dertleşmek istedim… Clickbait amacım falan yok. Neyse yanlış anlamışız birbirimizi iyi forumlar dilerim...