Alpha Protocol Türkçe Yama

Bu konuyu okuyanlar

giga_stalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba

Eski bir oyun , benimde ilk türkçe çalışmam, 409 dosya çevrildi,( 2 ay sürdü günlük 1-3 saat arası çalışarak) 141 dosya çevrilecek, kısa bir video yayınlıyorum

Yama çalışması hakkında söyleyeceklerim var;

1. Yama, videoyu izlerseniz, o şekilde yayınlayacağım, tekrar kontrol etmeyeceğim , bu demek değil ki saçma sapan çeviri olacak , işte izlenen video daki gibi oalcak

2. Bu oyuna yama yapmamın sebebi dil dosyalarının notepad ile açılıyor olması.

3. Yama yayınlandıktan sonra herkese açık şekilde indirime sunacağım. dileyen indirip düzeltebilir

4. Yamayı bekleyenler bu şekilde beklesin, bilginize

5. Translate kullanılmıştır, ingilizceyi hiç bilmeyenler için idealdir, en azından oyunu anlamış olursunuz

emre225

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Acaba altyazı ne durumda uzun zamandır arıyordum sonunda aktif olarak yapan birini bulmak insanı mutlu ediyor :) en azından şu anki haliyle atmanız mümkün mü acaba ? :D ve şu an ne durumda lütfen cevap

giga_stalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Acaba altyazı ne durumda uzun zamandır arıyordum sonunda aktif olarak yapan birini bulmak insanı mutlu ediyor :) en azından şu anki haliyle atmanız mümkün mü acaba ? :D ve şu an ne durumda lütfen cevap

Merhaba , tatil nedeni ile ara vermiştim çeviriye, şuan ki halini atsam türkçe ingilizce karışık olur, biten dosya sayısı 467, kalan 83 (günlük 3-4 dosya çevirebilirim tahmini bitiş süresi 2 ayı bulur)

giga_stalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba

Eski bir oyun , benimde ilk türkçe çalışmam, 409 dosya çevrildi,( 2 ay sürdü günlük 1-3 saat arası çalışarak) 141 dosya çevrilecek, kısa bir video yayınlıyorum

Yama çalışması hakkında söyleyeceklerim var;

1. Yama, videoyu izlerseniz, o şekilde yayınlayacağım, tekrar kontrol etmeyeceğim , bu demek değil ki saçma sapan çeviri olacak , işte izlenen video daki gibi oalcak

2. Bu oyuna yama yapmamın sebebi dil dosyalarının notepad ile açılıyor olması.

3. Yama yayınlandıktan sonra herkese açık şekilde indirime sunacağım. dileyen indirip düzeltebilir

4. Yamayı bekleyenler bu şekilde beklesin, bilginize

5. Translate kullanılmıştır, ingilizceyi hiç bilmeyenler için idealdir, en azından oyunu anlamış olursunuz
-------------------------------
Yama bitti aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz

TRANSLATE kullanılmıştır. İndirilen INT klasörünü oyunun yüklü olduğu Alpha Protocol\Engine\Localization klasörüne kopyalayın (öncesinde INT klasörünün yedeğini alın)

INT.rar