'Alkol Yasaklansın' Diyen Erkan Petekkaya, Alkollü Mekan Sahibi Çıktı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


bilicimustafa12

Türkü'ler Sevdamız...
Moderatör
Katılım
24 May 2017
Mesajlar
7,197
Puanları
113
Konum
Elazığ
Oyuncu Erkan Petekkaya, verdiği bir röportajla sosyal medyanın gündeminde. Alkol ve sigaranın acil yasaklanması gerektiğini söyleyen Petekkaya, sosyal medyanın da çok tehlikeli olduğunu söyledi. Ancak öte yandan Petekkaya'nın Mest-Et isimli restoranında alkol servis edildiği ortaya çıktı.Posta gazetesinden Dilara Doğan'ınsorularını yanıtlayan Petekkaya, "Acilen satışı yasaklansın dediğiniz şey nedir?" sorusuna alkol ve sigara cevabını verdi. "Sosyal medyayla aranız nasıl?" sorusuna ise Petekkaya şu cevabı verdi:

"Sosyal medyayı iyi kullanamıyorum. Samimi bir şey söylüyorum, insanlar ters tarafa çekiyor, ne söylemek istediğine bakmıyor kimse. Suçsuzken birdenbire suçlu oluyorum. Sosyal medya oyunlarını oynayamıyorum. Bence çok tehlikeli bir şey. Bilgi edinmek için ve sağlıklı iletişim kurmak için kullanılması gerek tabii. Misal söylemek istediğimi söylüyorum, Instagram’da bir açıklama yapıyorum, küfür yağıyor. Sonra siliyorum, ki zaten koyarken de sileceğimi bilerek koyuyorum. Twitter ve Facebook’ta adıma açılmış sahte hesaplar var, hiçbiri bana ait değil. Benim sadece Instagramhesabım var."​


Restoranında alkol de var

Ancak Petekkaya'nın bu çıkışı, akıllara geçtiğimiz yıllarda İstanbul Beykoz'da açtığı "Mest-Et" isimli restoranını getirdi. Ünlü oyuncunun restoranında alkol satışı da yapılıyor.Restoranın internette yer alan menüsünde de alkollü içecekler olduğu görülüyor.


Kaynak: onedio.com
 
Üst
stat counter