AliExpress'ten Alınabilecek En iyi Akıllı Saatler

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


yqtrdd

Üyecik
Katılım
1 Tem 2017
Mesajlar
7
Puanları
3
Konum
Amasya
Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, sağlığınızı takip etmeniz büyük önem taşımaktadır. Kendinize bir akıllı saat satın almak sağlığınızı artırmanıza yardımcı olacaktır. Adım sayardan farklı aktivite izleyicilere kadar, bucihazlar sağlıklı kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Aliexpress , piyasadaki en iyi akıllı saatleri ve uygun fiyatlara sunar.

# 1. Lerbyee C1Plus Akıllı Bileklik

66247


Bu akıllı küçük bileklik, sihirli bir cihaz gibidir. Su geçirmez. Uykunuzu veya hareketsiz aktivitelerinizi takip edin. Aynı zamanda kalori alımınızı izler. Bu cihazla, daha iyi uyuyacağınızdan eminiz, çünkü günlük olarak uyurken senkronize edebileceksiniz. BURAYA tıklayarak ürünü detaylı inceleyebilirsiniz.

# 2. COLMI M3S Akıllı Bileklik

66248

Güzel bir sportif görünüme sahip. Batarya hızlı şarj olur ve en az bir gün sürer. Bluetooth tarafından desteklenir. Bu su geçirmez, akıllı bilezik, atletik aktivitelerinizi takip etmek için bir spor modu sunar. BURAYA tıklayarak ürünü detaylı inceleyebilirsiniz.

#3. Lerbyee Spor Takibi K1

66249


Bir dijital saatten daha fazlasını alın. Sunacak çok daha fazlası var. Bu akıllı bilezik hem IOS hem de android cihazlar tarafından desteklenir. Farklı renk tonlarında da mevcuttur. Sürekli kalp atış hızı izlemesi sağlar. Uyku monitörü en iyi şekilde çalışır. BURAYA tıklayarak ürünü detaylı inceleyebilirsiniz.

#4. Xiaomi Miband 3 Spor Takipçisi

66250


Bu şık, akıllı bileklik büyük bir ekrana sahip. Su geçirmez ve bekleme süresi yaklaşık 20 gündür. Hem android hem de ios cihazlarıyla uyumludur. Kablosuz Bluetooth destekli cihaz olarak geliyor. Pedometre, uyku monitörü, kalp atış hızı monitörü gibi özelliklere sahiptir. Gerçek zamanlı aktivite ve süre gösterir. BURAYA tıklayarak ürünü detaylı inceleyebilirsiniz.

#5. FROMPRO 18 Renkli Ekran

66251


Bu akıllı bileklik çeşitli renk seçenekleriyle gelir. Çok ince bir kaplaması var ve çok zarif görünüyor. Aynı zamanda birden fazla dili destekler. Diğerleri arasında Tansiyon, Pasometre, Uyku Takibi izler. Dijital bir saat gibi davranır. Spor hatırlatıcısı faaliyetlerinizi takip eder. BURAYA tıklayarak ürünü detaylı inceleyebilirsiniz.
 

Ekli dosyalar

Usain

SDN⚡
Yönetici
Mod. Adayı
Katılım
17 May 2018
Mesajlar
5,273
Puanları
113
Bunlar gümrükte sıkıntı çıkartır mı?
 
Üst
stat counter