Aliexpress Takipsiz Kargo "Open Dispunt Açayımmı

Bu konuyu okuyanlar

ens321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar

Cam Ekran Koruyucu Aldım Sadece Çinde Takip Edebildim Türkiyede Takip Edemiyorum Acaba Nerde Ne Yapmalıyım Open Dispunt Açayımmı

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Yanwen kargo ile gonderilmiş. Eline ulaşabilirde ulaşmayabilirde. Bu ürünleri kimin teslim ettiği belli değil. Ptt teslim yapamaya bilir de. Kargo kaybolabilir veya 2. 3 ay sonra gelir. Open dispute açman daha hayırlı olur

ens321

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanwen kargo ile gonderilmiş. Eline ulaşabilirde ulaşmayabilirde. Bu ürünleri kimin teslim ettiği belli değil. Ptt teslim yapamaya bilir de. Kargo kaybolabilir veya 2. 3 ay sonra gelir. Open dispute açman daha hayırlı olur
peki abi.dispunta ne yazayim nasil bir yol sergiliyim

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Ürün satıldıgı linkte shipping china post air mail Olduğunu ama sizin yanwen ile gönderdiginizi türkiyede yanwen ile gelen ürünlerin kayıp oldugunu yaz. Ayrıca. linkdeki shiping ve size gönderilen ürün açıklamasında daki shiping kısımlarının resimlerini al prntscr yada kesme aracı ile bu resimleride delil olarak sun adamanın başka şansı kalmayacak

SiLGEC

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Oradaki takip bilgisi tamamen uydurma, yazmış olmak için yazılıyor. Yanwen ile postam 35-40 günde ulaştı. PTT kapıya değil apartmanda posta kutusuna bırakıyor. Bu süreyi beklemenizi tavsiye ederim.

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
ptt imza almadan gidemez posta kutusuna konamayacak kadar büyük ürünleri nereye koyacak yanwen senın kapına bir kere getirmiştir bende bir cok alışverişimde yanvenden 1 ürün geldi baskada gelmedi wedo yu söylemiyorum bile o hiç gelmedi.