Aliexpress Kargo

Bu konuyu okuyanlar

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar,dun siparisim kargoya verilmiş ama bu kargo takibinin tam olarak nerden yapılacağını bilmiyorum. Biryerlerden bakiyorum ama bisey gozukmuyo hata veriyo.Nerden bakicaz bu kargo takibini ? Bakabilen varsa bakabilirmi ?
Kargo takip no : YC283644545YW

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
hangi post ile gondermiş.

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
17track.net üzerinden bakabilirsin. Takip kodu web sitesinden 10 gün içerisinde çıkıyor

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
şöyle diyim. swiss post hong kong post hadi bunlarla gelirde. bu ne post oldugu belli değil gelip gelmeyecegi belli degil gelse bile elinize ulaşmayabilşr aldıgınız ürünü chine post air mail ile isteyin
normalde china post ile gönderirler ama kafalarına göre takılıyo bazen. ve bu saydıklarım dısında ürünler gelmesi zor. ptt nın anlşamadıgı bir firma olabilir. ürün kaybolur. 5 gün sonra oara iadesi isteyin

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
o kodun sağında solunda yazar ne post oldugu

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ürünlerin sisteme düşmesi gecikebiliyor. Zaten aliexpress sitesinde 40 güne yakın süreniz var. Gelmez ise itiraz edersiniz.

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
o kodun sağında solunda yazar ne post oldugu
b65c6079e23948693c85ad370469e445.jpg
sadece bu yaziyor

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Yanwen post ile geliyormuş. İlerleyen günlerde görebilirsiniz. Satıcı takip kodunu yanlış vermedi ise. Gözükmez ise satıcı ile iletişim kurunuz.

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yanwen post ile geliyormuş. İlerleyen günlerde görebilirsiniz. Satıcı takip kodunu yanlış vermedi ise. Gözükmez ise satıcı ile iletişim kurunuz.
Anladim cok tesekkur ederim peki verdigi siteden tam olarak neresinden bakicam bunun ?

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tamamdir tesekkurlerrr

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
ne oldugu belli degil ürün türkiyeye gelir ama sana gelmez

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
5 gün sonra. open dispute yap ürünün kargo seceneklerinde china post air mail yazan yerin resmini al open dispute da seçenekleri doldur son kısında resim ekleme var orayada resimi ekle iade etmendeki nedenide translate google dan ingiliZceye cevirip gönder satıcı ile bir süre yazısırsın sadece şunu de chine post air mail ürünü teslim ediyor. diğer firmalar postada kayboluyor ve açıklamanızda china post air mail olduğu için sizi seçtim diyerek satıcıyı ikna et

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5 gün sonra. open dispute yap ürünün kargo seceneklerinde china post air mail yazan yerin resmini al open dispute da seçenekleri doldur son kısında resim ekleme var orayada resimi ekle iade etmendeki nedenide translate google dan ingiliZceye cevirip gönder satıcı ile bir süre yazısırsın sadece şunu de chine post air mail ürünü teslim ediyor. diğer firmalar postada kayboluyor ve açıklamanızda china post air mail olduğu için sizi seçtim diyerek satıcıyı ikna et
Anladim teşekkür ederim peki hangi kargolar bizim buralari destekliyor ona gore bi alisveris yapalim ?

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
alışveriş yaparken adama özellikle mesaj yaZ ödeme kısmında china post ait mail olmasını iste swiss post hong kong post. da geliyor fakat en garantisi. china post air mail

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
alışveriş yaparken adama özellikle mesaj yaZ ödeme kısmında china post ait mail olmasını iste swiss post hong kong post. da geliyor fakat en garantisi. china post air mail
China post air mail ile gönderdiğini nasil anlarim ?

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bide boyle bisey yazmis : Dear buyer,Please attention
If your tracking number like "YCXXXXXXXXXYW" or "UAXXXXXXXXXYP", you can tracked it in "http://www.yw56.com.cn/english/index.aspx".
When the parcel enter to your country,we cannot track it anymore,the post will change another tracking number in your country and we dont't know,but please don't worry about it,it is on the normal way to you and will arrive you soon.
BTW:
For most customers,your parcel will arrive in about 2-6 weeks.Some customers may need longer.If the parcel can't arrive in 60 days,please don't open dispute and please contact us directly.
For customer in Russia and Brazil,it usually take about 1-2 months to arrive,some times more than 60days,but don't worry about it,your parcel will finally arrive.If there is any problem,please feel free to contact us.
Regards

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
salla onları. bilgilendirmek için o. ama sana o ürün gelmez. örnekleri gösteririm sana kendi hesabından

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
salla onları. bilgilendirmek için o. ama sana o ürün gelmez. örnekleri gösteririm sana kendi hesabından
Valla cok teşekkür ederim. Biraz da ben arastirdim herkesin kargosu turkiyeye gelmiş kalmış. 5gun sonra dedigin gibi yazicam Insallah para iadesini yaparlar

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
alırsın merak etme ben cok. yaptım böyle

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Yanwen post ürün teslimatı ve takibi geç oluyor. Keşke ilk başta china post ve hong hong post seçseydiniz.

vivianas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yanwen post ürün teslimatı ve takibi geç oluyor. Keşke ilk başta china post ve hong hong post seçseydiniz.
Zaten china postu seçtim ama gidip yanwene vermis bende ilk defa aliexpressden siparis veriyom yeni ogreniyom iste

yunusm87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm hocam bende aliexpressten ürün almayı dusunuyorumda benim alacgım urunde singapor post olanı mevcut sence güvenilir mi gümrkten donme ihtimali var mı acaba