Aliexpress Alısveris

Bu konuyu okuyanlar

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
ptt kargo ile geliyor 15 gün ile 20 gün arası ücretsiz teslim olur, kılıf için extra kargo parası vermeye gerek yok,

slaves

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende kardesimin telefonun ekran catladı dokunmatik calısıyor sunu sipariş ettim acaba gümrük falan takılırmı ?

http://www.aliexpress.com/snapshot/6513530511.html?orderId=65975733607512

kendim değiştirmeyi düşünüyorum tek sıkıntı su acaba bu cam değişirken dokunmatik panelde değişmesi gerekiyormu bazı modellerde sadece cam değişmiyormus kırılınca touch la beraber değişmesi gerekiyormus galiba ama nette video gördüm değiştirenleri olmadı toucla beraber sipariş vercem 26 dolar oda

batu78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla kargo günü duruma göre değişiyor. geçen yıl kılıf siparişi vermiştim 1 haftada geldi. bu yıl sipariş verdim 1 ayda ancak geldi. tabi biraz adresin zorluğu da etkiledi. :)

eticaretyonetim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Aliexpress veya yurtdışındaki herhangi bir siteden 70 euro yu geçmemek şartı ile ve yılda en fazla 5 kere alışveriş yapabilirsiniz.Cep telefonu hiçbir şekilde saın alamazsınız getirmek yasak.Ancak ben alıyorum geliyor ,ayrıca 5 defadan falza alışveriş yaptım hala geliyor diyen arkadaşlar mutlaka vardır. evet geliyor ama şunu unutmayın aldıklarınız register yani kayıtlı olarak geliyor devletin geçmişe yönelik cezalandırma uygulamaları var 5 aldınız geldi ileride başınız ağrımayacak diye bir şey yok canı yanan çok insan var etrafımda bu durumdan dolayı,Ayrıca şunu söyleyeyim çok spesifitk bir şey olmadığı sürece ürünü yurtiçinden almanız daha mantklı adamlar zaten çini buraya yığmış durumdalar ,bir çok çin markası bile artık neredeyse yurtdışı fiyatına tr. garantili satılıyor.hemen hemen aynı fiyat değmez ne beklemeye ne de bu riske.