Alibabadan yüklü miktarda ürün almak

Bu konuyu okuyanlar

brkcnklyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ürün bu : http://turkish.alibaba.com/product-...-705-706-60157168544.html#J-m-inquiry-history

öncelikle bu üründen 2000 adet ve üzeri alacağım sorularım var cevaplarsanız sevinirim fakat önce 100 adet alıp ürünü denemek istiyorum

1)bu ürünün fiyatı ne kadar US $ 0-1 / Adet yazıyor yani adeti 0-1 dolar arasımı ?
2)ürünler ortalama ne kadar zamanda gelir ?
3)bu satıcı sizce güvenilirmi?
4)ürünler gümrüğe takılırmı ? takılırsa neler yapmalıyız

yardımcı olursanız sevinirim ?

li10sKing

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
gümrüğe takılma ihtimali var sanırım?

Toplu siparişleri gümrüktekiler bu işin ticaretini yaptığını sanıp vergilendirme yapabilir.. Yinede araştırmanı öneririm..

brkcnklyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Toplu siparişleri gümrüktekiler bu işin ticaretini yaptığını sanıp vergilendirme yapabilir.. Yinede araştırmanı öneririm..

bir çözümü yokmudur bu işlerle ilgilenen kişiler varmışta acaba fiyatları nelerdir bilgi edinemiyorum.

Erol.k

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Hocam bulgaristan yunanistan ve gürcistanda tanıdığın varsa onların adresine yolla ürünleri. Misal bulgaristana yolladıysan onlar edirneye serbestçe gelebiliyorlar o şekilde buluşup elden alabilirsin.

brkcnklyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

vergisini ödeyeceğiz.ama linteki ürün ne kadar ben çözemedim yardımcı olurmusun kargoyla birlikte

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
75 dolar üstü gümrüğe takılır, 1-1,5 ayda gelir mallar

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
gümrüğe takılır derken vergisini ödeyip alabiliyormuyuz nasıl oluyor
evet vergisini ve diğer çekme masraflarını ödemeniz lazım ordinosu vs. gibi.
telefon falan getirmeyi düşünürsen ötv, kdv derken çok pahalıya gelir.

brkcnklyn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
birader ciddiyim çok acil cevap lazım bu ürün ne kadar ve nasıl satın alabiliriz satıcıya mesaj atmaya çalışıyorumda ulaşıyormu bilmiyorum http://turkish.alibaba.com/product-...-705-706-60157168544.html#J-m-inquiry-history

tanesi 1 dolara yakın bir fiyatmış, bir düzine sipariş vermen lazım yani max 12 dolar yapar. gümrüğe takılmadan rahat gelir. (çinle baya saat farkı var adamlar uyuyor şimdi ondan hemen cevap gelmeyebilir)

adama önce sipariş geçiyorsun galiba sonra sana gönderiyor, direk sepete ekle çıkmadı bu kişide????