Ali expressden paramı nasıl alırım

Bu konuyu okuyanlar

dogukan.baysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Satıcı ürünü kargolamadı bende iptal dedim. Sanırım oda kabulmu etti ne yaptı bilmiyorum. Paramı nasıl geri alacağım ?

QRVMly.png

Winter Nights

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Yanlış hatırlamıyorsam 7 ile 10 gün içinde iade ediyorlardı. Geçen ay bir ürünümün zamanı geçti iptal istedim hem ürün geldi hem para iadesi gerçekleşti :) Kredi kartına + bakiye olarak geçiyor 10 güne kadar.

dogukan.baysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlış hatırlamıyorsam 7 ile 10 gün içinde iade ediyorlardı. Geçen ay bir ürünümün zamanı geçti iptal istedim hem ürün geldi hem para iadesi gerçekleşti :) Kredi kartına + bakiye olarak geçiyor 10 güne kadar.

Artık bir şey yapmama gerek yok yani değil mi ?

Birde başka bir ürün için dispute açtım adam cevap vermedi 2 gün daha cevap vermesse falan bir şeyler yazıyor benmi kazanmış oluyorum ?

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
birşey yapmana gerek yok iade ederler paranı...

xxxmanxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
genelde sorun olmadan iadeyi yapıyorlar..yine de süreci takip edin..olurya karşı taraf itiraz eder.. olay kapanır.. tekrar da açamazsınız.. paranız kalabilir.. takipte yarar var.. selamlar

dogukan.baysal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ya annem kredi kartını kaybedince kapattırmak zorunda kaldık. Paramızı nereye yatıracaklar simdi ?

clients

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
Satıcıya dırumu anlat paypal hesabına aktarsın ama öncelikle parayı aktarsın sonra ürünün iptalini geri cek. Ürünü almış gibi onayla. Paypala odeme yapmadan Sakın iptal etme

baysam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Panelinden my order kısmına tıkla siparişin
"Order ID: 93114627386979 View Detail" şeklinde bir url var tıkla.
Ordanda FİNANCİAL kısmından bakabilirsin.