Ali Babacan, seçimi kazanırsa yapacağı ilk işi açıkladı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalında yaptığı yayına konuk oldu. Babacan seçimi kazanırsa ilk iş olarak hapis yatan herkesi serbest bırakacağını söyledi.

Söylediklerinin tercümesi şu: "Hapiste yatan ne kadar Fetöcü, bölücü varsa alayını dışarı çıkaracağım!"

Ben de diyorum ki Allah sana o imkanı hiçbir zaman vermesin!

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Cüneyt Özdemir'in Youtube kanalında yaptığı yayına konuk oldu. Babacan seçimi kazanırsa ilk iş olarak hapis yatan herkesi serbest bırakacağını söyledi.

Söylediklerinin tercümesi şu: "Hapiste yatan ne kadar Fetöcü, bölücü varsa alayını dışarı çıkaracağım!"

Seyyah kardeşim bilip bilmeden konuşmaa beni sinirlendiriyorsun. Sen yaşamadığın için bilmezsin, fetö ayağına içeri atılan kaç mağdur var bilir misin? Senin gibi bana dokunmayan yılan bin yaşasın tarzı düşünenler yüzünden kavga çıkıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rte’nin çıkarları için içerde yatan kaç mağdur bar biliyor musun?

Fetö filan yazmıyor. Adam düşünce demiş. Gazeteciler filan. Nasıl öyle yorumluyorsunuz. Darbe planlayanı çıkatır mı hiç akıl var mantık var.bence tercümeyi tekrar yapınız.
Senin bu dediğine göre türkiyedeki kurmayların yüzde 70 i darbe planlamış?

Son düzenleme:

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Seyyah kardeşim bilip bilmeden konuşmaa beni sinirlendiriyorsun. Sen yaşamadığın için bilmezsin, fetö ayağına içeri atılan kaç mağdur var bilir misin? Senin gibi bana dokunmayan yılan bin yaşasın tarzı düşünenler yüzünden kavga çıkıyor.

Rte’nin çıkarları için içerde yatan kaç mağdur bar biliyor musun?

Senin bu dediğine göre türkiyedeki kurmayların yüzde 70 i darbe planlamış?
işin hukuk boyutuna girmeyeceğim. hakkı yenen varsa umarım bir gün aydınlığa çıkar. ama yani adam fetö nün f sini dememiş. konu sahibi nasıl yorumladıysa artık şaştım yani.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
D
işin hukuk boyutuna girmeyeceğim. hakkı yenen varsa umarım bir gün aydınlığa çıkar. ama yani adam fetö nün f sini dememiş. konu sahibi nasıl yorumladıysa artık şaştım yani.
Tartışmanıza Müdahil Olmak Dışında; Fetö veya Fetönün F'ni Beyan Etmesi Kadar Aptallık Olabilirmi. Bu Kadar Basite İndirgemeyin Olayı.

Şuan Fetö ve Fetö Savunucularından İçerde Olanları İçin (Masum Varsa Tez Zamanda Beraatine Kavuşur İNŞAALLAH) Özgürlük İsteyenlerin Fetöye Özgürlük Dediğini Duydunuzmu ? Hepsi İçin Gerek Türkiye Gerekse Dünya Kamuoyunda Muhalefet Oluşturmak Adına Gazeteci/Yazar Yaftasıyla Türkiyeyi Hedef Göstermekteler.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,810
D

Tartışmanıza Müdahil Olmak Dışında; Fetö veya Fetönün F'ni Beyan Etmesi Kadar Aptallık Olabilirmi. Bu Kadar Basite İndirgemeyin Olayı.

Şuan Fetö ve Fetö Savunucularından İçerde Olanları İçin (Masum Varsa Tez Zamanda Beraatine Kavuşur İNŞAALLAH) Özgürlük İsteyenlerin Fetöye Özgürlük Dediğini Duydunuzmu ? Hepsi İçin Gerek Türkiye Gerekse Dünya Kamuoyunda Muhalefet Oluşturmak Adına Gazeteci/Yazar Yaftasıyla Türkiyeyi Hedef Göstermekteler.
Bana Ali Babacan'ın f..üleri çıkarmak istiyorum dediğine dair kanıt gösterirseniz sevinirim. Aksi takdirde zihin okuma yeteneğinizi daha yararlı işlerde kullanabilirsiniz

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Bana Ali Babacan'ın f..üleri çıkarmak istiyorum dediğine dair kanıt gösterirseniz sevinirim. Aksi takdirde zihin okuma yeteneğinizi daha yararlı işlerde kullanabilirsiniz

Yaptığım Yorumu Tekrar Tekrar Okursanız Gereksiz Yere Yükseldiğinizi Anlarsınız.

Edit : Ayrıca Yakıştırmalarınız Sizde Kalsın. Bizim de Elimizin Altında Klavye Ağzımızın İçinde Dil Kafamızın İçinde Beyin ve Tümüyle Herşeyi İyi Analiz Edip Yorumlayacak Akıl ve Zeka Bulunmakta.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
Yine yalan bir algı haberi bu adamlar gerçekten komik birde kaliteli içerik paylaşsanız..

Bak ne demiş ;

Babacan, şöyle konuştu:

“Ülkenin en önemli sorunlarından biri özgürlük. Bunu oluşturmak da siyasi irade meselesi. Bir parmak şıklatmadır, o kadar. Ve basın… Gazetecilerimiz, köşe yazarlarımız, ‘Arkadaşlar bundan sonra özgürsünüz, evrensel hukuk kuralları içinde istediğinizi yazın, çizin’ diyeceğiz. ‘Biz artık size karışmayacağız’, bu kadar basit. Hemen, sadece düşünce suçu sebebiyle hapiste kim var kim yoksa hemen onların çıkması… Meclis’in birinci günü birinci madde budur. Düşünce suçlularının özgür bırakılması… Bunu görsünler ki başkaları özgür düşünmeye başlasın.”

Adam medya ve basından bahsediyor , tayyip erdoğanın yalanlarını çıkaran gazetecilerin hapisten çıkacağını bahsediyor ama bunlar anlamaz ki ?

Haberin kaynağı

Ha bu arada zaten AKP geçen aylar bir sürü mahkumu dışarı çıkardı bir sürü katili dışarı çıkardı , ölüm haberleri peş peşe geldi..

Siz gerçekleri görüpte sessiz kalan ikiyüzlü insanlarsınız açık ve net bunu kendiniz de biliyorsunuz.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Uydurma tercümelerimizi kendimize saklayalım. Başkası muhalif bir haber paylaşsa yanlı haber dersiniz bir de. Gayet haklı Ali Babacan. Darbede önlerine sevmediklerinden kurtulmak için pahabiçilmez bir fırsat çıktı. Kendilerine muhalif ne kadar insan varsa attılar hapse. İçeriye atılanların %10'u darbecidir en fazla, kalan %90'ın ne olduğunu anlamışsınızdır artık.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Uydurma tercümelerimizi kendimize saklayalım. Başkası muhalif bir haber paylaşsa yanlı haber dersiniz bir de. Gayet haklı Ali Babacan. Darbede önlerine sevmediklerinden kurtulmak için pahabiçilmez bir fırsat çıktı. Kendilerine muhalif ne kadar insan varsa attılar hapse. İçeriye atılanların %10'u darbecidir en fazla, kalan %90'ın ne olduğunu anlamışsınızdır artık.
Çok doğru darbeci diye askerden gazeteciye, gazeteciden öğretmene hatta sanayideki ustayı bile içeri attılar.

İlprohan

Doçent
Reaksiyon puanı
301
Darbe zamanı doğrudan veya dolaylı yoldan FETO ile bağlantısı olan kanun önünde FETO'cudur. Sen neye dayanarak veya nerden bu bilgilere ulaşarak herkesi akladın hemen ?

Ben cümlelerimin içinde illaha haksız yere içerde olan vardır diyorum zaten adalet topalda olsa illaha yerini bulur. Ama topyekün herkesi salacam demek bu devlete millete hizmet olmaz.

Hemen düz mantık GAZETECİ ise içeri atılamaz ÖĞRETİM görevlisi ise FETO'cu olamaz diye bir algı yayıyorsunuz ortaya. Bu kadar celallenmenin bir anlamı veya manası yok.
Adalet topal değil. Erdoğan ne derse onu yapıyor, hatta arkadaşıma hakim:biraz yatar çıkarsın yapacak bir şey yok bile dedi :(

Darbe zamanı doğrudan veya dolaylı yoldan FETO ile bağlantısı olan kanun önünde FETO'cudur. Sen neye dayanarak veya nerden bu bilgilere ulaşarak herkesi akladın hemen ?

Ben cümlelerimin içinde illaha haksız yere içerde olan vardır diyorum zaten adalet topalda olsa illaha yerini bulur. Ama topyekün herkesi salacam demek bu devlete millete hizmet olmaz.

Hemen düz mantık GAZETECİ ise içeri atılamaz ÖĞRETİM görevlisi ise FETO'cu olamaz diye bir algı yayıyorsunuz ortaya. Bu kadar celallenmenin bir anlamı veya manası yok.
Topyekün salacam da demedi zaten...

@OzkanK. bey her konuda hükümeti savunmak zorunda mısınız?

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
fetöcü denilip hapse atılanların yanında hiçbir şey denilmeyip işinden edilenlerde var. Bunlardan birinin örneğini de ben yaşadım. Neyse çok konuşursak bizde fedöcü oluruz şimdi.

darkstar

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,481

Kalbinizde Allah korkusu varsa boyle yorumlar yazmayın lütfen, yoksa sizin bileceğiniz bir iş istediğinizi yazabilirsiniz...

Bu dünya kimseye kalmaz Karun'a da kalmadı sultan Süleyman'a da, başkalarına da kalmayacak.
Önemli olan Allah'ın huzuruna çıktığınızda alnı AK çıkabilmek.

Kul hakkına girmeyin, haram yemeyin,yalan söylemeyin bunlar Allah'ın emirleridir.
Biz sadece hatırlatmış olalım.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
günümüzde 2 tür cahil vardır.
1-bilip öğrenmek elinde olmayan ve hakikati göremeyen
2-bilip öğrenip her türlü imkana sahip olup hakikati görmemekte ısrar eden

en tehlikelisi bana göre 2 numaralı okumuş cahiller :grinning:
üniversite bitiren cahillikten kurtuluyor diye bir şey yok yani

adamın birine tiyatroya gitmiş.... adam oo süper demiş ama sahnede izledikleri gerçek değilmiş kocaman bir tv ekranıymış. bunu ne zaman anlamış ? elektrikler gidince :sob::sob:

Herkese küçük kardeş gibi sesleniyorum.
Siyasilere tepki gösterip bir-birinizin kalbini kırıncaya kadar, Hepiniz bir Yumruk olup Yapılan Zamlara tepkinizi gösterin.
zam mı ne zam mı ? ben pirinci 50 liralık alıyorum. suyu çeşmeden alıyorum işe yürüyerek gidiyorum :smilecat::smilecat:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar