Alex'in Sözleşmesi Fesh Edildi!

Bu konuyu okuyanlar

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
fenerbahceye ne fubolcular gelip gecti ama hic biri alex gibi olamadi. Ayip ettiler adama. 8 yil takimi sirtinda tasidi. Uzuldum.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanmış, 8 senedir kulübe emek veren, saygılı, efendi birinin bu şekilde gönderilmesi çok üzücü. Sanki GS' den gitmiş gibi üzüldüm.

Tabi birgün bırakacaktı ama böyle olmamalıydı kesinlikle.

Neyse yolun açık olsun Alex kaptan. Bize yaşattığın maceralar, heyecanlar için teşekkürler...

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Galatasaray , Kadıköy'de Şampiyon olmasının ardından GS soyunma odasına gidip futbolcuları ve Fatih Terim'i tebrik eden tek futbolcuydu. O bana göre bir TÜRK'TÜ .

GÜLE GÜLE CENTİLMEN ADAM YOLUN AÇIK OLSUN , YÜZÜN HEP GÜLSÜN.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Ziya Şengül, Aziz Yıldırım'a seslendi!

TV 8'de yayınlanan ve sunuculuğunu Serhat Ulueren'in yaptığı "Telegol" programında Alex De Souza'nın Fenerbahçe spor kulübünden ayrılması ile ilgili konuşan Fenerbahçe spor kulübü eski kaptanlarından Ziya Şengül, başkan Aziz Yıldırım'a veryansın etti.

[SDNTV]http://cdnx.sporxtv.com/flv/2012/10/02/579ddabff87dec8e19a9752c8df35ca8.mp4[/SDNTV]

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Galatasaray'a gelsin.

Aslında ONu kimse anlamamış.Alex de Souza ; "Türkiyede bir çok şeye anlam veremedim. 2010'da 3.000. golü atınca kulüp bana 300 Bin Euro prim verdi. Bende o dönem Mehmetçik Vakfına bağışladım. Bunun üzerine Aziz başkan bana bunu neden yaptığımı, böyle şeylerin benim görevim olmadığını söylemişti. Çok şaşırdım. Oysaki herkes bana çok iyi bir davranış yaptığımı söylemişti."
Çünkü eğer aziz başkanla girmek duj vermek azize 100 dollar.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Brezilya'ya dönünüce anlatacak bir sürü Aziz ve Aykut fıkrası olur. :)
Türkiye'ye, özellikle Fenerbahçe'ye ilerde transfer edilmek istenen Brezilyalı futbolculara veya teknik direktörlere en iyi (!) referansı verir.

Tarihte okuduğumuz diktatörlerin günümüzdeki tek örneği olması hasebiyle özellikle genç arkadaşların "diktatör ve diktatörlükle idare olunan", tabirlerinin incelenmesi açısından iyi bir örnek.