"Alex kandırıldı ve gitti"

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
[h=1]Ogün Altıparmak'tan şok açıklamalar[/h]
465827155645.jpg

[h=2]A Haber’de Selin Ongun’un sunduğu Bi Sormak Lazım, eski futbolcu ve spor yazarı Ogün Altıparmak’ı konuk etti.[/h]
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın istifası, Alex'in gidişi ve Fenerbahçe yönetimi ile ilgili çarpıcı açıklamalar yapan Altıparmak, Alex'in, Aykut Kocaman ile tartışmasında kullanıldığına dikkat çekerek, Samet'in ortağının ortalığı karıştırdığını dile getirdi.

Altıparmak şöyle konuştu:

"Alex bazı yerlerde kullanıldı. Aykut Hoca ile takışmasının altında yatan şey de bu, Alex kullanıldı. Alex'e de sordum, Aykut'a da sorular sordum. Aykut Kocaman'a takım tertibi üzerinde yaptıkları çalışmalarla ilgili sorular sordum, Aykut bana cevap verdi. Alex bana cevap veremedi, veremezdi. Çünkü Alex'i kullananlar vardı. Alex'in tercümanı Samet'in ortağı Samet'i zehirledi. Alex'e bazı taahhütler verildi. Üç sene teknik direktörlük uygulamaları verildi. Alex maalesef orada ona uydu. O ortağının ağabeyi de Amerika'da bir yerde, bir okulda görevli. Alex kullanıldığını anladı, bakın çekildi gitti. Karakterli adam Alex, kullanıldığını anladı. Fenerbahçe bir markadır. Fenerbahçe'de 50 yılımı doldurdum. 75 yaşındayım, hala Fenerbahçe sayesinde ekmek paramı kazanıyorum. Fenerbahçe öyle altın yumurtlayan bir tavuktur ki, gelenler idareci olarak gelirler, zengin olarak giderler."

kaynak

NESDelisi

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,295
Denmek istenen mesaj şu muydu?
Her geleni kukla yaparım. Arkama bakmadan çeker giderim mi oldu?