Alex gitti, sıradaki...

Bu konuyu okuyanlar

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Kavga çıkmasaydı şaşardık...Fenerbahçe olunca kavgasız, gürültüsüz mümkün mü? Hem de kendileriyle kavga etmeden, bu da mümkün değil.
Bir örnek var, Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının tutuklu yargılanmaları...
Fenerbahçe Camiası, en büyüğünden en küçüğüne kadar eşi görülmemiş bir dayanışma örneği gösterdi.
O kadar yürüyüş, gösteri içinde bir aykırı ses çıkmadı.
* * *
Geçenlerde bunu tartıştık, ikimiz de yaşı yarım asırlık Fenerbahçeli ve de Divan Kurulu Üyesi...
Nasıl oldu bu iş?
Takımın teknik patronu ile kaptanı birbirlerine girmişlerse bundan daha iyisi mümkün mü?
* * *
Bahanelere bakın!
Koşmuyor, kovalamıyor, duruyor!
Peki o golleri kim atıyor?
Koşup kovalamayan, neredeyse sahanın ortasına sandalye koyup oturuyor denilen Alex değil mi?
Laf!
Acaba Brezilya’da kurtla kuzu hikayesini çocuklara anlatırlar mı?
* * *
Maçlardan sonra oyuncular yorumlanırken sıra Alex’e gelir, çok yorumcu “O başka!” deyip geçer.
* * *
Alex, Fenerbahçe için kelimenin tam anlamıyla yarın için bir efsanedir. Onun oyunculuğu, golleri, gol attıran paslarıyla efsaneliktir. Kuşaktan kuşağa kim bilir ne de abartılarak anlatılacaktır.
Buna değer!
* * *
Siz hiç bir kulübün başkanının maç arasında eline mikrofonu alıp, seyircileri uyardığını duydunuz mu?
Efsaneyi şimdiden duyun!
Aziz Yıldırım, “Alex nerede?” diye bağıran kadın seyircileri uyarmıştır.
Bunlar, Dünya Futbol Tarihi’ne geçecek renkli görüntülerdir.
* * *
Buraya kadar itirazı olan çok değildir herhalde...
Ama Alex ne olursa olsun yazılı olmayan kurallara da uyacak ve teknik direktör için “Beni kıskanıyor!” demeyecektir.
Hiç kimse, hiçbir oyuncu, hiçbir kaptan, hiçbir “hoca” Fenerbahçe’nin üzerinde değildir.
Aslında bu dediklerimizin hemen hepsi boş laf!
* * *
Her başarı sırasında, her iyi giden işten sonra kavga çıkarmak bizim huyumuz değil midir?
Bu saatten sonra Alex’in Fenerbahçe’ye faydası olacağını sanmıyoruz.
Bu iş bitmiştir.
Hafızalarda kalan anılardır, Alex’in golleridir, efendiliğidir, kaptanlığıdır, babalarının attığı her golden sonra locada havaya fırlayan eşi ve çocuklarıdır...
İnşallah dediklerimiz yanlış çıkar.
Aslında önemli olan ondan sonrasıdır.
Sırada kim var?

Kaynak

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Alex'i mundar ettiler..Merak ediyorum yerine gelecek adam aykutu kurtaracak mı ?

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
alexe yapılanlar kabul edilebilecek şeyler değil 3 4 yıl önce gönderilmek istense anlardım ama bu saatten sonra bu tarz hareketler klup için iyi değil gelen oyunculara ayıptır günahtır

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Alex 4 gol daha atarsa Aykut Kocaman'ın gol rekorunu tarihe gömecek. Adam geleli 6 sene olmuş. Hadi Alex Süper Lig'in yıldızı Avrupa'da yok diyelim. Kalan 10 adamın hangisi Alex'ten daha Avrupa kalitesinde? Selçuk mu?
Aykut Kocaman'ın bugüne dek sorun yaşadığı futbolcularla diyaloğuna bakalım.
Semih uzun süre son dakikalarda oyuna alındı. Aykut Kocaman kendisi de forvet oynadı. Semih'i en iyi onun anlaması gerekiyor. Türkiye'de topu ileride en iyi saklayan futbolcuyken şimdi klübenin gülü.
Emre daha ilk günlerde Aykut Kocaman'la sorun yaşadığında ya direk gönderilmeliydi ya da aam akıllı kadro dışı bırakılmalıydı. Ha Aykut Hoca bunu yapmayıp takımda tuttu ve ondan sonrasında ipleri birdaha da eline alamadı. Emre gibi bir adamı madem daha geçen sezonun ortasında sileceğin belli o zaman yerine gelecek adam için de yeterli vaktin varken nedentransfer yapmadın?
Bu takımda Kezman'dan beri tek forvetli sistemin yürümediği belli. İspanya gol kralı olan adamı bile hiç ettik. Avrupa'nın en iyi golcüleri geldi geçti bu takımdan ama sırf bu tek forvet sistemi yüzünden futbolu unutup gittiler.
Bugüne dek ne zaman takım içi sorun olsa Aziz Yıldırım devreye girdi. Bu da Aykut Kocaman'ın kriz yönetiminde ne kadar başarısız olduğunun göstergesi. Yaptığı transferlere bakıyorsun hep sakin ve lafını geçirebileceği 'iyi çocuklar'. Ama hiçbir zaman sorunlu bir oyuncudan verim alamadı.
Stock geçen yılki yarım puanla kaçan şampiyonluğun en itici güçlerinden birisiydi. Şimdi klübeye teslim. Yahu bu adam hasan ali'den de mi kötü futbolcu yani?
Mehmet Topuz'u Kayseri'den hücum arkası olarak aldınız adam sağ kanatta didiniyor bir şeyler yapacağım diye ama yetenekleri bir yere kadar. Şutlarıyla, uzaktan golleriyle bu takıma rekor ücretle geldi, şimdi şut çekmeyi unutmuş.
Orta saha bas bas bağrıyorken saplantılı bir şekilde Krasic getirildi. Tamam iyi oyuncudur ama doğru zaman ve doğru şekilde transfer edilseydi.
Alex'ten bundan sonra nasıl verim alacak Aykut Kocaman çok merak ediyorum. Baroni de vatandaşı bu durumdayken herhalde o da fazla asılmayacaktır. Özer saplantısının geçmesi iki sene aldı. Bakalım diğerleri ne kadar sürecek.
Sırf Galatasaray'a nazire diye gidip Mehmet Topal ve Egemen'i aldık ama onlar da fiyasko. Bu takımın neresinden tutsan elinde kalıyor.
Şu saatten sonra ne Aziz Yıldırım'ın büyük başkanlığı, ne Aykut Kocaman'ın kocaman adamlığı, ne de Alex'in prfosyonelliği bu takımı kurtarmaz. Sağol başkan, sağol hoca, sağol kaptan. el birliğiyle bizi herkese eğlence ettiniz.

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Alex Türk futbol tarihine gelmiş en önemli oyunculardan biridir.
Daha geçen hesap kitap yapmıştım meraktan.

Resmi olarak oynadığı her 0.92 maçın skorborduna öyle yada böyle etki etmiş.
Türk Futbolunda böyle bir oyuncu yoktu.

Belki 15-20-30-40 sene evvel vardı ama o zaman futbol yoktu...

Ben Fenerli olsam ve Ale bugün gitse kendi adıma üzülürüm bir Aykut Alex'i harcadı diye...

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Al birini vur diğerine .. baba larinin klubu gibi kullandılar.

whiskers

Asistan
Reaksiyon puanı
10
Sen git Selçuk Şahin denen (ben çocukluğumda da nefret ederdim bu adamdan) Kendini benim çocuklugumdan beri geliştirememiş bir oyuncuyu oynat, ALEX gibi bir efsane kulubede otursun. Yazık...

7.43

Müdavim
Reaksiyon puanı
332
Alex bu şekilde giderse FB'nin yenildiği her maç için sevinirim. Böyle büyük takım mı olurmuş?

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
her şey ortada ama bunlari görecek gözler nerede ?

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Fenerbahçeliyim,Alex Giderse Ne Yapacağız Bilmiyorum.Bizde Gol Atan Adamlar Var,Alex'ten Başka Oyun Kuran Yok.Belki Biraz Baroni.Bu Takım Selçuk Şahin'le Adam Olmaz.Belkide Alex Kalitesinde Birdaha Hiç Bir Adam Bulamayacağız.Alex'in Gitmesi İçin Daha 2-3 Yıl Var Bence Ama Adamı Şimdiden Yollayacaklar Gibi.Alex Giderse Bu Takım En Az 5 Sene Şampiyon Olamaz.Selçuk Şahin'le Bu Takım Adam Olmaz.Çok Büyük Hata Yapıyor Yönetim Ve Aykut Kocaman.Dün maçı izleyenler bilir 55. dakikada Yaşlı (!) Alex Bi Girdi Oyuna,Oyun Tek Kaleye Çevrildi Ve Bir Gol Bulduk.Kim bilir Yaşlı (!) Alex İlk 11'de Başlasaydı Neler Yapardı Neler.Alex'e koşmuyo diyorlar.Bence Koşuyo Ama Koşmuyo Farzedelim.Adam Yürürken Gol Atıyor,Asist Yapıyor.Bu Takım Yaşlı (!),Koşmayan(!) Alex'lemi Çok Daha İyi Yoksa 12-13 Yaşlarındaki Bir Çocuktan Daha Kötü Oynayan Selçuk Şahin'le mi ? Karar Sizin.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
bir yılımız daha heba oldu. ve testi kırıldı artık.
aykut efendinin kaprisleri ile galatasarayı zengin ettik.
adam korkularını yenemedi bi türlü ya!
geldiği ilk günden bu yana şöyle adam gibi bir maç izleyemedik,
heyecan duyamadık.
en basit ve zayıf takımlar karşısında bile bu maçı mutlaka alırız diyemedik.

becerdi adam valla, bizi futboldan soğutmayı...
bu saatten sonra onun takımın başında olduğu hiçbir maça ilgim olmayacak.

aziz yıldırım'ın istikrar takıntısı bizi daha nerelere kadar düşürecek merak ediyorum.

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Yazıklar olsun bize alexin okadar emeğinin karşılığı bumu olcaktı zaten nefret ediyorum o aykuttan bence takımın içine ediyor

uA23uA

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
ben olsam Aykut u yollar Alexi hoca yapardım.Hiç olmazsa gol atılınca adam zıplıyor gülüyor sevinmesini biliyor.Ruh gibi değil

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
ben bir besıktaslı olarak alex kadar efendı bır futbolcu daha tanımadım....yazık cok yazık....

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bir yılımız daha heba oldu. ve testi kırıldı artık.
aykut efendinin kaprisleri ile galatasarayı zengin ettik.
adam korkularını yenemedi bi türlü ya!
geldiği ilk günden bu yana şöyle adam gibi bir maç izleyemedik,
heyecan duyamadık.
en basit ve zayıf takımlar karşısında bile bu maçı mutlaka alırız diyemedik.

becerdi adam valla, bizi futboldan soğutmayı...
bu saatten sonra onun takımın başında olduğu hiçbir maça ilgim olmayacak.

aziz yıldırım'ın istikrar takıntısı bizi daha nerelere kadar düşürecek merak ediyorum.

Haklısın.Dünkü Spartak Maçını Bile Tam İzlemedim.Sıkıldım Maçtan.Hep Aynı Şey.Selçuğun Şansa 2 adam Geçip Ayağından Top Aşırıp Kaptırması,Atağa Kalkarken Top Kaptırması.Selçuk Şahin Kim Ya ? Aykut Kocaman 2 Senedir Bu Takımda.Hep Vardır Bi Bildiği Dedik Ses Etmedik Ama Yok O Adamın Bi Bildiği.Yok İşte Hiç Birşey Bilmiyor.Alex Gibi Dünyaya Gelmiş En İyi Oyunculardan Futbol Zekası Çok Yüksek Olan Yürürken Gol Atıp Attıran Alex'i Oynatmıyor.Söylenecek Laf Kalmadı Artık.

Alex ; “Tam 3.5 saat kulüpte kaldım. Başkan konuşurken yüzüme bakmadı, benimle konuşup konuşmadığı bile belli değildi. 2014’te futbolu Fenerbahçe’de bırakmak istediğimi söyledim, ama Başkan, bana ‘Bu kadar uzun süre Fenerbahçe’de kalman olanaksız’ dedi. Bunun üzerine Fenerbahçe’de kalmak için yıllık ücretimde indirim yapabileceğimi söyledim. ‘Parayla bir ilgisi yok, kulübün menfaatları yüzünden seni düşünmüyoruz’ diye yanıt verdiler”. İşte Fenerbahçe'nin Bence Gelmiş Geçmiş En İyi Oyuncusunu Böyle Harcıyorlar.Yazık !. Aynı Zamanda Aziz Yıldırım gider, Aykut Kocaman gider, ALEX kalır. Aksi olursa; bütün taraftar gider.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Alex ; “Tam 3.5 saat kulüpte kaldım. Başkan konuşurken yüzüme bakmadı, benimle konuşup konuşmadığı bile belli değildi. 2014’te futbolu Fenerbahçe’de bırakmak istediğimi söyledim, ama Başkan, bana ‘Bu kadar uzun süre Fenerbahçe’de kalman olanaksız’ dedi. Bunun üzerine Fenerbahçe’de kalmak için yıllık ücretimde indirim yapabileceğimi söyledim. ‘Parayla bir ilgisi yok, kulübün menfaatları yüzünden seni düşünmüyoruz’ diye yanıt verdiler”.

bunu bilmiyordum bak, ya sahiden ayıp etmişler. başkan da artık gözümden düşmeye başladı.
ya ne yani sırf aykutun egosu tatmin olsun diye bütün değerlerimizi feda mı edeceğiz.
yok arkadaş, bu saatten sonra artık fenerbahçe ilgi alanımdan çıkmaya başladı.
ta ki bu adamlar değişip de adam gibi yönetmesini bilenler gelene kadar,
hem takımı, hem kulübü.

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
her zaman ki Türk futbol takımlarının yaptığı şey,merhaba buyurun efendim ve de get l*n

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ya Aslında Medya'nın,TFF'nin Falan Herkesin Amacı Fenerbahçelileri Birbirine Düşürmek,İç Savaş Gibi Bişey Çıkartmak.Bu Konuşmaları Görenler Amaçlarına Ulaştıklarını Sanabilir,Ama Bu İmkansız.Sonuna Kadar Fenerbahçeliyim,Ama Eğer Alex'i Bu Takımdan Soğutup,Gönderirlerse Bu Camia'yı Asla Affetmez Fenerbahçe Taraftarı.Bu arada Alex'in Twitter Adresindeki Twit'lere Falan Bakıyorumda Bu Bir Efsaneye Yapılmış En Büyük Ayıptır.Bi Alıntı Yapayım Ordan Oku;@Alex10combr Captain we love you.But we love coach Aykut and president Yildirim too.Don't make us choose.Play this season an stay legend pls
Alex;
choose FB... im just a football player...

Yani Kaptan Artık Bırakmış Sadece Kulüp İçin Oynuyo Ne Aykut Kocaman İçin Ne de Aziz Yıldırım İçin.Sadece Fenerbahçe İçin.He Ayrıca Bir Sezon Oyna Efsane Kal Diyo_Olmaz Böyle Bişey Ya Ayıptır.Söylenecek Laf Yok Artık.

contempt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir fenerbahçeli olarak duygularıma öncülük etmişsiniz. Alex gibi bir Fenerbahçe Klasiği , Kahramanı ve sevilen yüzüne yapılacak en büyük ayıbı yapıyoruz.

Elbette ki Fenerbahçemiz öncelik ama Alex bu kadar kolay harcanacak bir Futbolcu / Sporcu değil.

Ve son sözüm aziz başkana...

Bu takım kan kaybetmeye devam ediyor ve sen sessizliğini korumaya...

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir fenerbahçeli olarak duygularıma öncülük etmişsiniz. Alex gibi bir Fenerbahçe Klasiği , Kahramanı ve sevilen yüzüne yapılacak en büyük ayıbı yapıyoruz.

Elbette ki Fenerbahçemiz öncelik ama Alex bu kadar kolay harcanacak bir Futbolcu / Sporcu değil.

Ve son sözüm aziz başkana...

Bu takım kan kaybetmeye devam ediyor ve sen sessizliğini korumaya...

Sonuna Kadar Haklısın.Zamanında Sadece Aziz Yıldırım Kalkıp Alkışladı Alex'i Tamam Güzel Bi Hareket Fakat Şimdiki Bu Tavırlar Niye ? Alex'inde Hatası Var Kıskanmak Falan Olmaz Olmamalı Ama Herşeyi Medya (!) Körüklüyor.Ama Yönetiminde Bu Oyuna Gelmemesi Lazım,Bu Takımın Efsanesini 5 Dakikada Kenara Atamazlar.

Bu arada,Evet Alex Koşmuyor Ama Alex Futbolcuların Koşupta Yapamadığını Yürüken Yapıyor.Ve Bide Elin Rus'u Anlamış Bizim Aykut Kocaman Hala Uyuyor;Habertürk Gazetesi'nde yer alan habere göre; Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki zorlumaçın 80. dakikasında kırmızı kart görerek oyun dışı kalan De Zeeuw, Fenerbahçe’de teknik direktör Aykut Kocaman’ın sahaya sürdüğü on birin kendilerini şaşırttığını söyledi.
İlk maçta elde ettikleri 2-1’lik avantajı iyi koruduklarını ve Şampiyonlar Ligi’ne kaldıkları için mutlu olduklarını belirten De Zeeuw, “Sahaya çıkacak onbirler açıklandığında Fenerbahçe’de Cristian Baroni’nin yedek kulübesinde olduğunu görünce çok şaşırdık. Gerçi Alex’in olmayışı da bizi şaşırttı ama onun bazı sorunları olduğunu ve bunun için kadroda yer almayacağını bekliyorduk. Özetlemek gerekirse Fenerbahçe bizim hiç beklemediğimiz bir kadro ile sahaya çıkarak hepimizi şaşırttı” açıklamasını yaptı.Yani Adamlar Açık Açık Aykut Kocamana Teşekkür Etmiş.Ha Birde Galatasaray'ın Teşekkür Etmesi Lazım,1 Lig Şampiyonluğu,1 Süper Kupa Ve 10 Milyon € Verdiği İçin.

mzungu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ne güzel demiş..."Çok merak ediyorum Fenerbahçe maçlarını cipsimi kolamı alıp koltuğa yaslanıp rahat rahat ne zaman izleyeceğim." Fenerbahçe her zaman böyle çalkantılı oldu Bugun bunun adı Alex Aykut olur yarın "X" olur öbürsü gün "Y" ... zararı yine kendisine sonuna kadar takımına sahip çıkan taraftarına dokunur.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ne güzel demiş..."Çok merak ediyorum Fenerbahçe maçlarını cipsimi kolamı alıp koltuğa yaslanıp rahat rahat ne zaman izleyeceğim." Fenerbahçe her zaman böyle çalkantılı oldu Bugun bunun adı Alex Aykut olur yarın "X" olur öbürsü gün "Y" ... zararı yine kendisine sonuna kadar takımına sahip çıkan taraftarına dokunur.

Sonuna Kadar Haklısın.Fenerbahçe'yi Yıkmak İçin Herşey Yapılıyor Ama Oyuna Gelmememiz Lazım Ama Bu Çok Zor.Ben Oyuna Gelmem,Sen Oyuna Gelmezsin Ama Bi Başkası Gelir.Böyle Böyle Oldu Hep Herşey.Bence Aziz Yıldırım Ve Aykut Kocaman Biraz da Türk Medyasının (!) Gazına Geldi.Ondan Bu Oyunlar Ama Gelip Geçer Biz Neler Atlattık.

shadow2

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Futbolu pek sevmem çok az takip ederim hama her sezon başı ne olacak bu fenerin hali diye başlıyo.Bu konuda çok hassaslar hiç taviz vermeden yola devam ediyorlar maşallah.

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Belki bir kıskançlık yoktu ama şu bir gerçek ki Aykut'un KOCAMAN egosu Alex'in takım içerisinde kendisinden daha çok sevilmesi ve sayılmasını kaldıramıyordu. Kaç seneden beridir zaten Alex'i kesmenin yollarını arıyor. Bu sene artık yapabilirim Kuyt geldi Krasic'i aldık diye düşündü. Aziz Yıldırım da büyük bir egoya sahip olduğu için onu da arkasına aldı Aykut ama yine olmadı. Sen giden Emre'nin yerini bile topal Mehmet Topal ile doldurmaya çalışıyorken Alex'in hakkından Selçuk mu gelecek? Aykut hoca iyi bak onun soyadı Şahin! İnan olsaydı belki birşeyler olabilirdi ama o şahin Alex'i kesemez. Siz de böyle giderseniz her zaman arkanızdaki taraftarı da kendinize ve takıma küstürürsünüz. Kimse de keriz değil o takım da babanızın takımı değil.

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Futbolu pek sevmem çok az takip ederim hama her sezon başı ne olacak bu fenerin hali diye başlıyo.Bu konuda çok hassaslar hiç taviz vermeden yola devam ediyorlar maşallah.

Gerçekten de Öyle Ya.Bu Konu Şike İddiasından'da Beter.Bu Konun 3 Çıkar Noktası Var 1) Aykut Kocaman Gider Dolayısıyla Aziz Yıldırım'da Gider Çünkü Aziz Yıldırım Aykut Kocaman'ı Sahiplendi.2)Alex Gönderilir Ama Taraftar Yönetimi Affetmez Çünkü Alex'le Kaptanlıktan Çok Duygusal Bi Bağımız Var Artık.3)(Tercihim)Aziz Yıldırım,Aykut Kocaman,Veya Alex'in Alttan Alması.Yoksa Bu Konu En Çok Fenerbahçe'ye Zararlı Olur.

Belki bir kıskançlık yoktu ama şu bir gerçek ki Aykut'un KOCAMAN egosu Alex'in takım içerisinde kendisinden daha çok sevilmesi ve sayılmasını kaldıramıyordu. Kaç seneden beridir zaten Alex'i kesmenin yollarını arıyor. Bu sene artık yapabilirim Kuyt geldi Krasic'i aldık diye düşündü. Aziz Yıldırım da büyük bir egoya sahip olduğu için onu da arkasına aldı Aykut ama yine olmadı. Sen giden Emre'nin yerini bile topal Mehmet Topal ile doldurmaya çalışıyorken Alex'in hakkından Selçuk mu gelecek? Aykut hoca iyi bak onun soyadı Şahin! İnan olsaydı belki birşeyler olabilirdi ama o şahin Alex'i kesemez. Siz de böyle giderseniz her zaman arkanızdaki taraftarı da kendinize ve takıma küstürürsünüz. Kimse de keriz değil o takım da babanızın takımı değil.

Haklısın.Ama Aykut Kocaman'ın Hatalarını Telafi Edip Alex'in Değerini Anlaması Gerekiyo.Ama Üzücü Birşey Var Alex'i Bu Sene Daha Az İzleyeceğiz Gibi.:S

CiiixXx

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Alexten önce Semih Şentürk, Emre gitti. Sıradakiler Stoch, Caner, Sow, Baroni.

Selçuk'a ne zaman sıra gelecek merakla bekliyorum.

Alex'in yaşı sorun değil, bu şekilde 45 yaşına kadar oynar :D

Alex yaşı sorun ise madem, Egemen'i neden aldı Kocaman?
veya Alex'in yerine Recep ya da Salih neden oynamıyor da Selçuk oynuyor? :)

Korpe

Müdavim
Reaksiyon puanı
16
Aykutun işine gelmiyor..

Türe

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Bir kaptanın bitiriliş hikayesi.. Yazık ettiler.

Fantoma

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Oğuz ile Aykut Efendiler bu kulüpten tard edildiler.
Yenilerin anlayacağı dil ile şutlandılar.
Aykut belasını bu kulübün başına saran bizzat Aziz Efendidir.
Aziz Efendi iş söze geldimi, "Fenerbahçe kimsenin malı değildir." buyurur, kendisi derebeyidir.
Aziz Efendi asla anlayamayacağı futbolu, soyunma odasına dek bizzat inerek yönetir.
Şampiyonlar Liginde yarı final oynatan hocayı acemi der kovar,
Allahın hıyarı Guiza'ya 15 M Dolar sayar.
Çünkü zengindir ve diktatördür.
Muhalefet yanına yaklaşamaz, sadece kıçını yalayanları sever.
Alkolik, kumarbaz Cemil ve benzerlerini milyoner etmiştir ama onlar iyi çocuklardır.
Kendisini ilahlaştırırlar, ala kıç yalarlar.
Fenerbahçeli dostlar.
Bu sene maç bile izlememenizi öneriyorum.
Çünkü sadece gönül kırıklığı ve hüsran yaşayabilirsiniz.
Benden söylemesi.
Ben ne bu başkana, ne bu yalaka hocaya, ne de bu futbolculara güvenmiyorum.

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
Bravo Aykut Kocaman.Artık maçlardan zevk alamıyoruz.2 maçta da rahat bir şekilde yeneceğimiz takıma Aykut Kocaman yüzünden kaybettik.Alex giderse ligde nasıl şampiyon olabiliriz.Dün maça Alex girdikten sonra maça hareket geldi.Gol de geldi.İlk 11'de başlasaydı.2-1 veya 3-1 bitebilirdi.Yazık ettiler Alex'e...