Alacak telefon bulamıyorum.

Bu konuyu okuyanlar

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Ya telefonlardan soğudum ya da yeni çıkan telefonları beğenmiyorum.
iPhone 8 Plus ve S8 kullanıyordum. iPhone 8 Plus'u sattım alacak telefon bulamıyorum şu an. Bütün telefonlar çentikli S9 serisi desen S8 ile görünümü aynı kavisli ekrana parmaklarım dokunuyor çarpıyor bombeli görünümü sevmiyorum flat düz ekran olsa keşke iPhone fiyatları uçtu gitti. Sene 2018 olmuş oneplusta stereo hoparlör yok. Mi 8 desen onda da yok. Huawei Mate 10 çok cazip geldi bi ara o da geride kaldı gibi oldu Kirin geliştirici desteği az bana göre. P20 desen yine işlemcisi yüzünden düşük gözümde. HTC U12+ alayım dedim hiçbir yer satmıyor keza Xperia XZ2 de aynı şekil. Ben napayım ne alayım arkadaşlar.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Ya telefonlardan soğudum ya da yeni çıkan telefonları beğenmiyorum.
iPhone 8 Plus ve S8 kullanıyordum. iPhone 8 Plus'u sattım alacak telefon bulamıyorum şu an. Bütün telefonlar çentikli S9 serisi desen S8 ile görünümü aynı kavisli ekrana parmaklarım dokunuyor çarpıyor bombeli görünümü sevmiyorum flat düz ekran olsa keşke iPhone fiyatları uçtu gitti. Sene 2018 olmuş oneplusta stereo hoparlör yok. Mi 8 desen onda da yok. Huawei Mate 10 çok cazip geldi bi ara o da geride kaldı gibi oldu Kirin geliştirici desteği az bana göre. P20 desen yine işlemcisi yüzünden düşük gözümde. HTC U12+ alayım dedim hiçbir yer satmıyor keza Xperia XZ2 de aynı şekil. Ben napayım ne alayım arkadaşlar.
Zenfone 5Z'ye bakabilirsin. Stereo Hoparlör mevcut. :)

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Note 9 çıksın, ona bakabilirsin. İp8'den geçmek mantıksız.

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Yemin ediyorum birileri sırf post kasayım diye geliyor okumadan yorum yapıp çıkıyor

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Yemin ediyorum birileri sırf post kasayım diye geliyor okumadan yorum yapıp çıkıyor
Yahu iPhone 8'den sonra benzer cihazlara geçersen pek fark hissetmezsin, piyasadaki hiçbir telefonu beğenmiyorsun, bekle diyorum yeni telefonları. s
Sen direkt beni gömmeye çalışıyorsun, olmadı bu iş.

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Yahu iPhone 8'den sonra benzer cihazlara geçersen pek fark hissetmezsin, piyasadaki hiçbir telefonu beğenmiyorsun, bekle diyorum yeni telefonları. s
Sen direkt beni gömmeye çalışıyorsun, olmadı bu iş.
Eski ölen kuşuma benzediğin için seni affediyorum

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Mate 10 kağıt üstünde iyi duruyor. Huawei önermem pek ama Mate 10 iyi bence, büyüklüğü sizin için sorun değilse alınır.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
çentikli ekran ben de sevmiyorum ama çentiği kapatma özelliği var. sorun değil yani. ben de bayadır araştırıyorum, honor 10 da karar kıldım. hollandadan getirtiyorum, 1700 tl ye geliyor. pasaport sıkıntım var ama :)

arkadaşım oneplus 6 spariş etti, 3 bin tl ye geliyor, aradaki bin 300 tl ye değer bir fark göremedim ben, oneplus ve honor arasında.

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
çentikli ekran ben de sevmiyorum ama çentiği kapatma özelliği var. sorun değil yani. ben de bayadır araştırıyorum, honor 10 da karar kıldım. hollandadan getirtiyorum, 1700 tl ye geliyor. pasaport sıkıntım var ama :)

arkadaşım oneplus 6 spariş etti, 3 bin tl ye geliyor, aradaki bin 300 tl ye değer bir fark göremedim ben, oneplus ve honor arasında.
Aboo topalsolucan geri dönmüş :D Hocam bu kirin işlemcisi sıkıntı ya. Kernel verimliliği nasıl bilemiyorum güvenemiyorum açıkcası.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
Aboo topalsolucan geri dönmüş :D Hocam bu kirin işlemcisi sıkıntı ya. Kernel verimliliği nasıl bilemiyorum güvenemiyorum açıkcası.

speed test videolarını izleyerek kıyaslıyorum telefonları. iphone x den her uygulamayı daha hızlı açıyor. oneplus 6 da snapdragon 845 var ama honor 10 la aynı hızda açıyor tüm uygulamarı. kamera performasnalrı aynı. avantaj olarak onlarda olmayan kızılötesi ve kulaklık girişi honor10 da var. daha ne olsun :)

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
4 GB ram az Android için bana göre
4 GB Ram nasıl az bana 3 bile yetiyordu. Arka planda istediğin kadar uygulama aç otomatik kapatıyor zaten Ram'i boşaltmak için. Fazla Ram'in en önemli avantajı çok fazla uygulamayı arka planda çalıştırabiliyor ama hayati birşey olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta 4-5 tane oyunu arka arkaya açıp bir ona bir ötekine geçecek halin yok. Sadece 1 tane uygulamayı kullanıyorsun zaten hadi ekranı ikiye böldün 2 diyelim. Aynı anda 2 tane oyun oynayamazsın. LG'de Bellek Tasarrufu var uygulama sıklığını gösteriyor kullanmadıklarında tasarrufu açarsan Ram'de tüketmiyor hiç baya yer kalıyor anlayacağın bende herşey açık yine 600-700 MB yer kalıyordu.

mobiluzman26

Asistan
Reaksiyon puanı
94
4 GB ram az Android için bana göre

p20 dediğim gibi

Güncelleme geç alıyor kamerası yeterli değil i8 plus kullanan biri olarak cazip gelmiyor
4 gb ram azdan sonrasını okumadım
acaba şu "4 gb az,abi 6 gb kime yetsin vs" ciler telefonla ne yapıyor baya merak ediyorum

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
4 az 4 render yapıyom telefonda ben facebok zaten 400 mb ram yiyor arkada

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Htc u12 plusı bekle bence gelince hemen alırsın

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Shadow Prince sanırım canın sıkılmış konu açmışsın. Sen eski üyelerdensin, eminim sana cevap verenler kadar telefon bilgisi olan birisin. :)

NevermoreTR

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Shadow Prince sanırım canın sıkılmış konu açmışsın. Sen eski üyelerdensin, eminim sana cevap verenler kadar telefon bilgisi olan birisin. :)
Seyyah da tanıdı bak :D Hocam haklısın da belki Türkiye'de olmayan modelleri satan bir site vardır belki arkadaşlar link verir diye açtım.