Bu konuyu okuyanlar

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139
Merhaba ,

Ayvalık / BALIKESİR ilçesinde bir cep telefon aksesuar dukkanı acmayı dusunuyoruz.Satısını yapmayı dusundugumuz urunlerin (kılıflar,koruyucu ürünler,güç aksesuar ve kabloları) en uygun sekilde ilk tedarikçiden almayı dusunuyoruz.

Bu tip tedarikçileri (şahıs veya firma olarak) bilen ve/veya önerecek olan var mıdır?

Şimdiden ilginiz için tesekkür eder,değerli bilgilerinizi beklemekteyim.

kabus750

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
alexpressten toptan al gitsin. 10 liraya satılan kırılmaz camı 1.5 tl ye satıyorlar. 40 gün sürer gelmesi ama önceden önceden verirsen siparişleri bence memnun kalırsın.

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139
alexpressten toptan al gitsin. 10 liraya satılan kırılmaz camı 1.5 tl ye satıyorlar. 40 gün sürer gelmesi ama önceden önceden verirsen siparişleri bence memnun kalırsın.

Tesekkür ederim.

AliExpress'i biliyorum ancak yurtiçinden nasıl ve nereden alabilirim diye dusunuyorum...

Ebubekir_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba ,

Ayvalık / BALIKESİR ilçesinde bir cep telefon aksesuar dukkanı acmayı dusunuyoruz.Satısını yapmayı dusundugumuz urunlerin (kılıflar,koruyucu ürünler,güç aksesuar ve kabloları) en uygun sekilde ilk tedarikçiden almayı dusunuyoruz.

Bu tip tedarikçileri (şahıs veya firma olarak) bilen ve/veya önerecek olan var mıdır?

Şimdiden ilginiz için tesekkür eder,değerli bilgilerinizi beklemekteyim.

Tolga bey merhaba, eğer hala arayış içerisindeyseniz ben İstanbul'da cep telefonu aksesuarlarının toptan satışını yapmaktayım.Dilerseniz ürün bilgilerini paylaşabilir, numune gönderebilirim.

O.Tolga ÖZKAYA

Asistan
Reaksiyon puanı
139
Tolga bey merhaba, eğer hala arayış içerisindeyseniz ben İstanbul'da cep telefonu aksesuarlarının toptan satışını yapmaktayım.Dilerseniz ürün bilgilerini paylaşabilir, numune gönderebilirim.

Merhaba Ebubekir Bey ,

Öncelikle ilginiz icin cok tesekkur ediyorum.Henuz net bir arastırma yapmıs değilim ancak arayısım tabi ki olacak ve devam ediyor.Ürün bilgilerini tarafımla paylasabilirseniz sevinirim.

e-posta :[email protected]

Mail adresim ile iletişim kurabiliriz.

Görüşmek üzere,

alimnts

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Karde şböyle bir dükkan açacaksan geleceksin istanbul tahtakeleye birsürü toptancı var gireceksin bi kaçıyla oturup çaylarını içip anlaşacaksın fiyat alacaksın başlayacaksın çalışmaya