AKP Vizyonu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tiriviriap

Asistan
Yasaklı
Yukarıdaki mesajınızda en basitinden bir yol, köprü bile yapılmamış demişsiniz. Siz köprü dediniz, bende size buyurun köprü dedim. Yapılan iki büyük köprünün örneğini verdim en basitinden, bunuda beğenmediniz yapılan iki köprü bu kadar dediniz, pes doğrusu.
80 yıla 2 köprü sığdırabildiysen bundan utanç duyman lazım, övünç değil

80 yıla 2 köprü sığdırabildiysen bundan utanç duyman lazım, övünç değil
Anlamak istemiyorsunuz yada işinize öyle geliyor. Siz iki köprü bile yapılmamış diyorsunuz mesajınızda, bende size buyurun iki köprü diyorum. Şimdide dönmüş 80 yıla iki köprü sığdırmışsın diyorsunuz. Allah akıl fikir versin.

Tamam kardeşim. AKP yokken aşağıdaki gibiydik. Onlar geldi şimdiki vaziyete geldik, maşallah.

41_tas_devri.jpg

Yol medeniyettir.Eğitim sistemimiz konusuna katılıyorum.İyi değil.Bugün biri çıkıp cumhurbaşkanına hırsız diyorsa,twitter,face de sürekli küfür ediliyorsa fikir özgürlüğü had safhaya ulaşmış demektir.Laikliği savunmuyorum bu benim fikrim.Tünel yapılır beton olur,köprü yapılır beton olur,hastane yapılır beton olur.Bugün TANAP ile nekadar kazanacağız mesela ?
1- Tanap yıllık getirisi 4 milyar dolar olacağı söyleniyor.Türkiye ilk olarak 1,5 ilâ 3 milyar dolar arasında tasarruf edecektir. 2029’a kadar Türkiye’nin GSYİH’sine 37 milyar dolar katkı sağlayacağı beklenmektedir.
2- Kanal İstanbul ile yıllık en az 5 milyar dolar beklenen 8 milyar dolar gelir bekleniyor.1,5 milyon iş imkanı.
3- 3.havalimanı 2025 yılına ekonomiye katkısı 25 milyar doları bulacak.Ekonomiden ziyade stratejik faydaları var.
4-Yerli otomobil ekonomiye etkisi 50 milyar doları bulacak.20 bin kişiye iş imkanı olacak.
5-Ovit tüneli bir köprü görevi sürecek.Kar yüzünden kapanmayacak.Ulaşım sürekli olacak.Taşımacılık sıkıntı yaşamayacak.
6- Savunma sanayimiz çok şükür istenen düzeylere gelmeye başladı.

Daha fazla beton ve proje yazabilirim.
Boşver ne demek istediğimi anlamıyorsun... Çıkıp avrupa'da insanların bakış açısını görseniz ne kadar geride olduğumuzu anlayacaksınız. Mesele sadece bu tarz projeler değil insanlara da yatırım yapılması gerek insanların eğitilmesi gerekiyor, insanlar cahil. Araplar gibi cahil bir halk olmamalıyız. En önemlisi de adalet yok, gerçi sana göre varmış ama... dedim ya boşver sen de ikna olmayacaksın ben de
Ampul patladı artık

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...