Akort programı kullanarak akort yapmak

Bu konuyu okuyanlar

Mishimacop

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Telli muzik aletlerini çalmaya eğimliyseniz ve heves duyup aldıysanız sizi bekleyen ilk sorun genelde akortunun nasıl yapılacağı oluyor gitar , kısa sap bağlama, uzun sap bağlama, ud, keman , cümbüş gibi telli çalgılarda akort yapmayı bilmeyince insanın hevesi kursağında kalıyor ve öylece ortada düşünüp duruyor... 1996 yılında bir heves ile bağlama almıştım. Akort kaçtığı zaman bir tanıdığım vardı yanına gidiyordum. Bir süre sonra rahatsızlık verdiğimi düşünmeye başladım ve ayrıca onun akort düzeni bana uymuyordu.
Teknoloji ilerledi yani extra bir alet almadan kolayca basit bir uygulama ile akort yapabiliyoruz. Bununla ilgili anlatımımı oldukça basit tuttuğum bir video çektim.
Aşağıda bu uygulamaların en çok kullanılanlarını yazdım. Ben huawei telefonum için Datuner kullanıyorum. Ücretsiz bir uygulama.

Akort videosu için BURAYI TIKLAYIN

Guitar Tuna , Classical Guitar Tuner , Guitar Tuner , gStrings Free , Simple Guitar Tuner , Gitar Kromatik Akort Alet , PitchLab Guitar Tuner , Free Guitar Tuner , Guitar Tuner Transpose , Gitar Kromatik Akort , PitchLab Guitar Tuner , Fender Guitar Tuner , Cifra Club Tuner , BOSS Tuner , SmartChord , n-Track Gitar Akort , CoachTuner Gitar Akort , Gitar, Bas & Ukulele Tuner
Bu programlar sayesinde kolayca bağlama akordu yapabilirsiniz.Telli

Son mesajlar