AKN Yalanı

Bu konuyu okuyanlar

Talha Gul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Evet çoğumuz böyle birşey yapacaklarını biliyorduk ben anlamıyorum hiç düşünmüyorlar mı müşteriler nasıl memnun olur, en iyi nasıl hizmet verebiliriz diye anca para para para.
Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1541709901664.jpg
    FB_IMG_1541709901664.jpg
    87.2 KB · Görüntüleme: 593

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
seni türknete davet edecek hiç arkadaşın yok mu?

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Yeni Türkiye'de yaşadığımız gerçeği her gün onlarca kez yüzümüze tokat gibi çarpıyor. Her türlü yalan-dolan, dalavere, sahtecilik, kaypaklık hak.

enders07

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Döndük dolaştık yine aynı yere geldik.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Evet çoğumuz böyle birşey yapacaklarını biliyorduk ben anlamıyorum hiç düşünmüyorlar mı müşteriler nasıl memnun olur, en iyi nasıl hizmet verebiliriz diye anca para para para.
Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?
Turknet kullanmanı tavsiye ederim. Ben memnunum.

Talha Gul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Bende seviyorum Turkneti babımın dükkandaki intermeti de ona çevirmek istiyorum ama adama demiş biri "o dolandırıcı ben zor kurtuldum" diye şimdi çıkmak istemiyo tt den

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Alt limit bir tık üste taşınmış oldu öreneğin; 5 mbps hız 8 mbps olmuş oldu... Yalanları da şu kota kalkıyor diyerek hiç sınır olmayacak şekilde bir algı yarattılar ama eminim o tarz paketlerde gelecektir ancak ucuz olacağını sanmıyorum!

Mert Alper

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,311
Gerçekten AKN kalkmış. Yerine AOKN gelmiş.

Adil Olmayan Kullanım Noktası...

Bir şeyi kaldırırsınız, ya da "kaldırmıyoruz arkadaşım" dersiniz çıkarsınız meydana. Bu ne? Dalga mı geçiliyor?

Talha Gul

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Keşke BTK "yeter artık" diyip bi ayar verse şunlara ABD deki gibi, çok daha iyi olur, ama pek bu tarz şeylerle ilgilenmiyor devlet

DarKeN

Müdavim
Reaksiyon puanı
88
En azından bu da bir gelişme :D Fiyatlar artmasın da başka bir şey istemiyorum ben buna da şükür ne diyelim. AKN olmasından iyidir

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Ankara ve Malatya da oturanlar kentnete geçsin..:)

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
en iyisi türknet ben kullanıyorum 7 aydır memnunum 1 kere sıkıntı yasadım dün sabah 10 da netim gitti alt yapı sıkıntısı sebebiyle bugun öglen 4 te geldi

Obenfuhrer

Asistan
Reaksiyon puanı
286
Bu şikayetini böyle forumlara değil de, benim gibi BTK'ya yazmayı denesen ?

Sucrofe

Müdavim
Reaksiyon puanı
677
Gerçekten inandınız mı AKK'nin tamamen kalkacağına? :D Burası Türkiye, liyakat sahibi olmayan kişiler yetkili burada, bize müstehak.

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Gerçekten inandınız mı AKK'nin tamamen kalkacağına? :D Burası Türkiye, liyakat sahibi olmayan kişiler yetkili burada, bize müstehak.
kalkacak... BTK açıklaması var... ve Türknet ( halen akk olmayan paketleride var ) varken... SOLNET ise mecburen akk olmayan paketi akkli abonelere yayacak...

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Beklediğimden iyi olmuş en azından gelişme var zaten TT nin huyunu az çok bilen birisi akk yi tamamen kaldırmayacağını isim değişikliğine gideceğini tahmin edebilirdi.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Beklediğimden iyi olmuş en azından gelişme var zaten TT nin huyunu az çok bilen birisi akk yi tamamen kaldırmayacağını isim değişikliğine gideceğini tahmin edebilirdi.
İyi, güzel diyorsun da bu kararı BTK açıklamıştı, TT ya da başka bir sağlayıcının BTK'nın kararına uymama gibi seçeneği yok. Yani burada yan çizen BTK'dır.

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
AKK kalkıyor ama sadece TT'de kalıcı... çöp iss isteyene TT var...

Darktower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Türk telekom kızamıyorum. Alt yapı AKN olmadan kullanılacak kadar iyi seviyede değil.
Ayriyeten diğer önerdiğiniz Türk Net ve Millenium gibi firmalar çoğu yerde Türk telekom alt yapısını kullanıyor. Zaten müşteri hizmetleri yeterli seviyelerde değil. Siz birde ölü yiyiciler gibi o platforma yüklenirseniz hem fiyatlarda bir artış hem de İnternet hızlarında düşüs olacaktır. Türk net şimdiki abonelerinin ortalama 250 GB download yaptığını incelemiş. Ama adım gibi eminim diğer platformlarda bulunup korsan içerik, youtube, twitch ve korsan dizi film izleyen kitle geldiğinde Türk telekomun kiraladığı alt yapı aynı sorunları verecektir.

Firmalar zaten BTK'ya AKN kaldırırsak baya sorunun baş gösterceğini belirtti. BTK tamamen seçim randı için bu yalanı attı. Bunan inanan kitleyi biliyoruz.

Ayriyeten BTK aldığı bu karar tüm firmaların işine yaradı. 2019 zam gelmeyeceğini sananlar bu Ülkeyi ve insanını tanımayan ruh aleminde yaşayan saftiriklerdir.

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
gidip ronaldoyu reklamda falan oynatacaklarına alt yapıya yatırım yapsaymış milleti enayi gibi soyuyor bi gram alt yapıya yatırım yapmıyor sonra alt yapı yeterli degil 100 yılda gecse yine alt yapıda bi, degişiklik yapmaz türk telekom zaten hariri de içini boşalttı gitti türk telekomdan bi cacık olmaz

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
akn kalkmak zorunda.
türk telekom akn falan kaldırmaz gecen youtube da bi video izliyordum bi kac ay önce çekilmiş bir video türk telekom müdürümüdür nedir adama akn kalkıcak mı diye sordular adam kem küm edip konuyu degiştirdi yani adını degiştirir kota yaparlar yine kaldırmaz

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bende seviyorum Turkneti babımın dükkandaki intermeti de ona çevirmek istiyorum ama adama demiş biri "o dolandırıcı ben zor kurtuldum" diye şimdi çıkmak istemiyo tt den
Kendi becerememiş.
ADSL'den VDSL'e geçiş istemiştir. O süreçler çok uzun olabiliyor tabi nasıl davranacağını bilmezsen. :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
türk telekom akn falan kaldırmaz gecen youtube da bi video izliyordum bi kac ay önce çekilmiş bir video türk telekom müdürümüdür nedir adama akn kalkıcak mı diye sordular adam kem küm edip konuyu degiştirdi yani adını degiştirir kota yaparlar yine kaldırmaz
ttnet,telekom kullanmıyoruz Superonline fiber gerçek fiber...
2015-10-17 22.13.43.jpg
2017-06-11 22.25.50.jpg