AKN Yalanı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 4)

Evet çoğumuz böyle birşey yapacaklarını biliyorduk ben anlamıyorum hiç düşünmüyorlar mı müşteriler nasıl memnun olur, en iyi nasıl hizmet verebiliriz diye anca para para para.
Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?

Ekli dosyalar

Death Mark

Dead Or Alive
Yönetici
Moderatör
Evet çoğumuz böyle birşey yapacaklarını biliyorduk ben anlamıyorum hiç düşünmüyorlar mı müşteriler nasıl memnun olur, en iyi nasıl hizmet verebiliriz diye anca para para para.
Sizin bu konuda düşünceleriniz neler?
Turknet kullanmanı tavsiye ederim. Ben memnunum.

Bende seviyorum Turkneti babımın dükkandaki intermeti de ona çevirmek istiyorum ama adama demiş biri "o dolandırıcı ben zor kurtuldum" diye şimdi çıkmak istemiyo tt den

Alt limit bir tık üste taşınmış oldu öreneğin; 5 mbps hız 8 mbps olmuş oldu... Yalanları da şu kota kalkıyor diyerek hiç sınır olmayacak şekilde bir algı yarattılar ama eminim o tarz paketlerde gelecektir ancak ucuz olacağını sanmıyorum!

Gerçekten AKN kalkmış. Yerine AOKN gelmiş.

Adil Olmayan Kullanım Noktası...

Bir şeyi kaldırırsınız, ya da "kaldırmıyoruz arkadaşım" dersiniz çıkarsınız meydana. Bu ne? Dalga mı geçiliyor?

En azından bu da bir gelişme :D Fiyatlar artmasın da başka bir şey istemiyorum ben buna da şükür ne diyelim. AKN olmasından iyidir

en iyisi türknet ben kullanıyorum 7 aydır memnunum 1 kere sıkıntı yasadım dün sabah 10 da netim gitti alt yapı sıkıntısı sebebiyle bugun öglen 4 te geldi

Gerçekten inandınız mı AKK'nin tamamen kalkacağına? :D Burası Türkiye, liyakat sahibi olmayan kişiler yetkili burada, bize müstehak.

Beklediğimden iyi olmuş en azından gelişme var zaten TT nin huyunu az çok bilen birisi akk yi tamamen kaldırmayacağını isim değişikliğine gideceğini tahmin edebilirdi.

Beklediğimden iyi olmuş en azından gelişme var zaten TT nin huyunu az çok bilen birisi akk yi tamamen kaldırmayacağını isim değişikliğine gideceğini tahmin edebilirdi.
İyi, güzel diyorsun da bu kararı BTK açıklamıştı, TT ya da başka bir sağlayıcının BTK'nın kararına uymama gibi seçeneği yok. Yani burada yan çizen BTK'dır.