AKK'den Yemeden Oyun İndirme ve AKK Dolsa bile 1 MB/s ie Oyun İndirme Taktiği

Bu konuyu okuyanlar

witlaus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Yukarıdaki başlıkta gördünüz. Bunun bir çözümü var. Cheat Engine felan kullanmadan tamamen yasal bir yol. Ben şu anda sadece Türk Telekom ve Turkcell Superonline'da olduğunu biliyorum. Bu iki internetten birine sahipseniz gece 2 ile sabah 8 arasındaki indirmeler AKK hakkı dolmadan ve hız düşmeden yapılacaktır diyor. Ben denedim oldu. Çoğu kişi biliyor zaten. Bilmeyen varsa diey ekledim. Bu konuya eklememin sebebi de oyun indirmeyke alakalı olması.
Dikkat! Bu yöntem Torrent indirmelerinde her zaman işe yaramayabilir. Çünkü indirme hızı Torrent'te seed ve leechlere göre değişiklik gösterebilir.

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Senelerdir Torrent Kullanıcısı OLarak ekleme de Bulanıyım Bende, 2-8 Zaman Cizelgesi Dogru ayarlandında Sorun OLmadan Indırme ve Gönderme Yapıyor..

Bunun Dısında Gece IDM yı Programlama Dahılınde 2-8 Taktıgı ıslıyor, Dİger Managerlerde Sorun OLdugunu Bılıyorum Denedım..

Gece 2 Bırakıp Sabah 8 sonlanma ıslemı yapıldıgında KOTA dan Yeme ıslemı olmuyor..

Berke2000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Benim internet ayın 25'inde falan bitiyor o beş gün pc tam gün açık oyun indiriyorum akk dolu ort hız 150 400 kb :)