Akıllı TV'ye İzinsiz Bağlantı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Akıllı TV'lerde Vestel tercih eder misiniz?

• Kullanılan toplam oy
    3
Herkese merhaba. Evde Vestel marka bir akıllı tv var. Ağa bağlı bütün telefonlar televizyona bağlanıp yönlendirebiliyor ve kontrol edemiyorum. Mesela başka odada biri televizyona ben bir şey izlerken bir video aktarıyor falan. Bunu düzenlemek için yapılabilecek bir şey var mıdır?

Diğer bağlanan telefonlar büyük ihtimalle youtube üzerinden paylaşıyorlar. Bunu için youtube - sağ taraftaki 3 noktaya basın - tv'de izleyin e tıklayın - eğer tv nix orada kayıtlı ise silmeyi deneyin..

Diğer bağlanan telefonlar büyük ihtimalle youtube üzerinden paylaşıyorlar. Bunu için youtube - sağ taraftaki 3 noktaya basın - tv'de izleyin e tıklayın - eğer tv nix orada kayıtlı ise silmeyi deneyin..
Ama bu kalıcı çözüm değil. Diğer telefonu kullananlar yine bağlanabiliyor. Çünkü televizyon için ek bir şifre veya izin yok. Bunu nasıl çözerim bulamadım.

kullanma kılavuzunu oku bağlantıya şifre koyma olmalı bizde ki Arçelik akıllı değil kardeşim onu seçmiş...

servise danış wifi yı kapat derken modemle bağını kopart sorumlusu çıkar ortaya telinden kapatırsın modemden engelle...

bizde sendeki gibi arıza aile bireyleri yok ki 4 kişiyiz 2'si tekno özürlü öteki de modeme el koymuş hiçbişey yaptırtmıyor.

stat counter