Akıllı Telefonunuzun Pil Ömrünü Arttırın

Bu konuyu okuyanlar

Mert Ahmet

Müdavim
Reaksiyon puanı
41
Bunun gibi birçok yazı var internette, çoğunu okumuşumdur; farklı bir içerik göremedim ama bilmeyene faydalı olabilecek bir yazı.
Ayrıca son zamanlarda bu tür uzun yazıları sen yazıyorsun Tolga abi :D SDN de çaylakara (aman yanlış anlaşılmasın :D) mı yaptırıyorlar ? :D

ulash

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Juice Defender diye bir program var android için. Onu kurun balanced modda bile çok faydalı oluyor. Ultimate'i bulabilirseniz daha da iyi. Benim SGS2'de normalde batarya 1 günü bulmazken bu program sayesinde 2 günü geçtim.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Benim telefon sensation xe ama o programı açtığımda neler yapmam gerektiğine dair bilgim fazla yok. Mesela cihaz seçiminde adı yok ne seçmek gerekiyor, orda set on boot var cihazı yeniden başlattığında ayarları yeniden başlattıktan sonra da mı etkin hale getiriyor. Maksimum hız 600mhzi geçmiyor vs vs vs.

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Neyse başka forum sağolsun sorunumla ilgilendi de hallettik..

ismet35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nokia Lumia 920'm var. Parlaklık en düşük ayarda, 3G,Wi-Fi,veri dolaşımı,gps vs hepsi kapalı. açık uygulama zaten bırakmıyorum arkada. orta kullanımda 1.5 - 2 gün arası gidiyor. ancak şöyle bi adam akıllı 2 3 saat kurcalayayım, yani sürekli wifi internet gezintisi, oyun falan derken, şarj bi anda tamdan yarıma düşüyor. ilginç. bu normal midir ?

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
Bir eski model ve bir akıllı telefon kullanın, sorununuz kalmasın. :D

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
oo sizin gene iyi biz günde 5 defa dolduruyoruz bunları yapmamıza rağmen :D

Oby_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cyanogen kullanıyorum ve şarjım 2 gün tamamen yetiyor ve aktif olarak ta kullanıyorum telefonu.S plus telefon zaten şarj süresiyle meçhur.Bende 2 katı keyf alıyorum tabi.

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Binlerce lira para ver çektiğin eziyete bak.

B

bgfjhfjkgkljgk

SDN Okuru
:(:(:(bende hiç bir işe yaramadı ne yaptıysam telefonun şarzı yarım gün gidiyor bnm telefonun şarzını 2-2.5 güne çıkarı ellerinizden öpücem :(:(:(:(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lg g3 kulanıcıyım telefonu kalibre ettim hiç abartısız şarjı 1.5 katına çıktı g3 kulanıcilari kesinlikle bunu yapmali yazar arkadas tolgayada tessekurler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Abi ben bunlari yaptimda geri fabrika ayarlarini sildim yine yapmam gerekirmi pil kalibrasyonunu