Akıllı telefonsuz ne yapardık?

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Üni zamanı yaşıoduk vala çıkıp dolaşırdım arkadaşlarla bişeyler yapardık olmadı müzik dinlerdim mp4 çalarla birde gece güzel bir radyo programı bulmuştum onu dinlerdim.
Şimdi olmasa kitap okurum bide müzik dinlerim ama çünkü arkadaş yok pek.

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
Bundan 10 yıl öncede yoktu :) okadar buyutmemek lazım teknoloji geliştikçe insanlar da değişiyor eskiden hal hatır sorarlardı şimdi wifi şifresi :)

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Fiyat performans hesaplaması yerine matematik sorusu hesaplardık.Amerikalılarda telefon yerine torpil filan patlatırlardı diyorum

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Akıllı radyo diye birşey çıkardı. Hatta radyo frekanslarıyla çalışan ve internete giren bir haberleşme cihazı olurdu.

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
o kadar çok alıştım ki telefonsuz yapamıyorum.

Reaksiyon puanı
10,324
Cepler olmadan hayat o kadar güzeldi ki!
Muhabbetler kallavi olurdu. Arkadaşlarımızla fikir tartışır, kendimizi geliştirmiş olurduk. Ziyaretlere gidince Çayla beraber sohbetler demlenir, dostluk, sevgi bi başka olurdu.

Şimdi mi? Vallahi camide bile insanlar ezan okunurken telefonuyla meşgul. geçen gün adam namaz kılarken çaldı telefonu, namazını bozdu dışarı çıkarken diğer namaz kılan insanların dolu dolu duyacağı bir sesle bağırdı, "Alooo, kimsin sen lo, camideyim, namaz kılıyorum oğlum, hadi başka zaman ara!"

Eh cami böyle olunca evleri düşünün. Artık komşu telefon oldu, kimse kimseye gitmiyor.

Telefon güzel de, başımıza açtığı bu dertler olmasaydı! :)