Akıllı Telefonların Sar Değerleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


rawkid

Dekan
Katılım
10 Ocak 2014
Mesajlar
7,810
Puanları
113
Konum
yerin dibi
Merhaba... Akllıma takılan bir konu var bu sar değeri ile ilgili...
Çift hatlı telefonlarda hattın sadece birini kullanırken de bu belirtilen sar değerine ulaşıyor mu telefon? Herhangi bir yerde bununla ilgili bir bilgi okuyan gören bilen varmı?
Hiç bir telefon bahsedilen sar değerine kolay kolay ulaşmaz. Ölçülen değerler cihazı ekstrem durumlarda çalıştırdığınızda ortaya çıkan değerler oluyor. Yani aynı anda telefon görüşmesi yapıp bir yandan Bluetooth ve GPS kullanmak gibi. Wifi'yi unutuyordum neredeyse. Piyasadaki hiç bir cihaz size tehlike arz edecek bir sar değerine sahip değil. Oturduğunuz yerde içinizden onlarca belki yüzlerce telefon sinyali geçerken çokta dert edeceğiniz bişey olmamalı yani.
 
Katılım
8 Eki 2011
Mesajlar
54,508
Puanları
113
siz telefonlara takılın her yerde wifi sinyalleri var evde ki çiçekler anlamsız bir şekilde solup ölüyorsa bil ki nedeni wifi sinyalleri hatta mikro dalga fırınlar ve kablosuz her türlü cihazler zararlı.
 

BenjaminF

Asistan
Katılım
18 Eyl 2018
Mesajlar
115
Puanları
28
Vücut sar değeri önemli mi? Mate 20 lite bakıyorum kafada 0.400 lerde ancak, vücutta 1.14 bana yüksek gibi geldi açıkçası aynı iekilde galaxy s8 kafada 0.300 lerde vücutta 1.27
 
Üst
stat counter