Akıllı Telefonda Samsung mu ? HUAWEI mi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Muminozoglu

Üyecik
Katılım
5 May 2019
Mesajlar
1
Puanları
1
Fiyatlarıda göz önüne alırsak hem teknolojik üstünlüğe sahip hem hesaplı sizce en cok akıllı telefon modeline hangi marka sahip ?
HUAWEI sizce Samsung tahtından ettimi ?
 

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Katılım
20 Tem 2017
Mesajlar
5,414
Puanları
113
Konum
Türkiye
Neye göre samsung zirvede? Yada neye göre huawei samsungu geçecek. Satış mı? En çok kâr mı? Kalite mi? Teknoloji mi? Şirket değer artış ivmesi yada şirket değeri mi?

İnsanlar her şeyin birer reklam algısı olduğunu fark etmeden s.dik yarışına girmiş bir yerlere sürükleniyorlar.


Şunu hiçbir zaman unutmayın zeka kullandıkça gelişen bir şey ve eğer bu dünyaya normal gelen bir birey iseniz düşündüğünüz kadar zekisiniz. Hayat boyu düşünün sorgulayın. Her söylenene inanmayın. Bazenleri yanılan siz olun ama her daim sorgulayın.
 

Special Forces

Profesör
Katılım
4 Ara 2017
Mesajlar
2,131
Puanları
113
Konum
☛ ☾★ ☚ İZMİR

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Katılım
20 Tem 2017
Mesajlar
5,414
Puanları
113
Konum
Türkiye
4 yıl öncesinde exynos öndeydi. Hatta 32 bite exynos daha önce geciş yaptı. Ondan sonraki 3 yılda ise hemen hemen denkdiler. Ancak bu yıl bariz fark var.
 

Leand

Dekan
Katılım
11 Eki 2018
Mesajlar
5,322
Puanları
113
Vestelde değil yani venüs birde yani iphone gibi isim yapmış!!! Aga o değilde iyi maddeler kullanıyorsunuz ha.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kirin ve huawei zaten teknoloji ve donanımsal artışı eksi yönde tüketici aleyhine çevirdi diğer çinli firmaların aksine.
Xiaomi firmasını daha bir saf temiz :) tüccar buluyorum 200$ civarına sd 660/710 filan koyan kendi halinde yani. Ama huawei çinin devletçi yönü daha ağır basan nispeten daha devlete yakın firması yok servismiş, yazılımmış şu bu şeylerle düşük donanıma güzel paralar kırdılar hatta apple'ı bu konuda solladılar milletin huawei'ye yanlamasıda zaten bunun belirtisi bu daha iyi öpüyor falan. Antutu puanları zaten hikaye bir biri ile alakasız şeyler ama hiç anlamayan adam için bir artı diyebiliriz cihazın toplam gücü bu der ama tek tek gpu ve kamera performansı gibi şeylere bakınca harbi geride huawei. Zaten piyasaya yok çoklu kamera, yapay zeka gibi tırt şeylerden başka düzgün bir şey getirdiği söylenemez.
 
Son düzenleme:
Üst
stat counter