Akıllı Telefon Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

TyfnCTN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bütçe 400 550 arası benim akılda samsung galaxy ace var sizden tavsiye almadan hareket etmiyim diye düşündüm
tavsiye veren altın bulsun :D

CalliOped

Asistan
Reaksiyon puanı
4
galaxy ace güzel telefon ama 650 tl civarı fiyatı! blackbery curve 8520'yi önerebilirim, ama dokunmak olsun istiyosan, biraz daha para koyup Ace'yi öneririm, çok iyi tel..
bütçe 400 550 arası benim akılda samsung galaxy ace var sizden tavsiye almadan hareket etmiyim diye düşündüm
tavsiye veren altın bulsun :D

TyfnCTN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
peki ace mi yoksa gio mu ?

giresunlu_28

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence aklındaki telefonu al eyer galxy ace almak istiyorsan hemen şimdi git al derim... çünkü bi zsana ne desek boş ssen aklına yazmışsın sonra pişman olursun niye almadım diye :D

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Ace yerine huawei x5 al daha iyi, yardım için pm at sonuna kadar yardım ederiz. rom program oyun için. aceye o kadar para değmez. ben gio kullanıyorum, iş yerinde bir abide ace almış, ikisinide elime aldım. gionun ekran netliği acede yok, nedeni ise. 3,5 inç ekrana 320x480 olduğundandır. dpi acede daha düşük gioda fazla o yüzden gioda filmler ve resimler daima net gösterir. tabi seçim senin, kaç kişi x5 aldı pişman değiller. tercih senin.

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Harbiden Türkiye'de 1 firmada var sadece. Çok ilginç :) Neden satışa devam edilmiyor acaba?

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Evet kalkmış ne iş bu anlamadım ya. sanki hiç satmıyorlardı, adı duyulmaya başladı piyasadan kaldırdılar böyle saçma iş olurmu ya. 550 TL ye x5 gibi telefon yok hiçbir yerde. 720p hd video çeken. işlemcisi ve ekranıyla, android hertürlü oyunu açmada sorun yaratmayan adreno 205 grafik kartıyla. flash player destekli tarayıcı. 512 mb ram. neden yaptılarkı anlamış değilim. duyduğuma göre x6 gelecekmiş ondan kaldırmışlar herhalde

221BSHERLOCK

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Bana da ilginç geldi piyasada olmaması. Belki de x6 geleceğinden bilmiyorum. O bir firma da 710 liraya satıyor :)

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Üçkağıtçılar zammı bahane edip, fırlattılar fiyatları. Haram olsun

TyfnCTN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
samsunga karşı ayrı bi sevgi var içimde neden bilmiyorum ama :D htclere baktım biraz ama hala kafam karışık bir kere alıcam sonuçta uzun süre kullanırım o yüzden karar zor oluyor :) yorumlarınız gerçekden yardımcı oluyor ben biraz daha araştırayım ace plus gzl geldi baya

slmndmrc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşla ACER s100 tavsiye ediyormusunuz..bide bunda android 2,1 var sizce bu telefon nasıl...

yunus-emre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık olarak bir aydır kullanıyorum galaxy ace yi. Son derece memnunum. Daha önce hiç android kullanmadığım için korkarak aldım. Ama iyi ki aldım. Bu fiyata alınabilecek en iyi telefon şeklinde internette gördüğüm yorumlara ben de katılıyorum. Tek problem telefon hafızasının azlığı. Ancak yardımcı program yükleyince o problem de kalmadı. 8gb lik schd micro sd kart aldım. Şimdi istediğim her programı yükleyip kullanabiliyorum. Unutmadan belirteyim. Alır almaz ekran çizilmesini önleyici özel filmlerden 10 TL verip yaptırdım. Çok güzel kullanıyorum.